Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zselatint lehet hasznalni 1....

Zselatint lehet hasznalni 1. szuletesnapi tortahoz?

Figyelt kérdés

Joghurt tortat szeretnek csinalni, mert abbol ehet is, de kell hozza zselatin.

Novenyi eredetu, de szamomra meg is kicsit munek tunik.Lehet hasznalni vagy sem?


2011. jan. 30. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tettem hozzá egy nagyon keveset, de valóban nagyon mű, ez nekem is problémát okozott, de nem tudtam mást kitalálni. Én állati eredetűt használtam a védőnőnk tanácsára. (Egy fiatal védőnőnk van, akit ilyen banálisnak tűnő problémákkal is meg lehet keresni, és igyekszik utána kérdezősködni, utána nézni.)
2011. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kulfoldon elek es az angol lanyok mar azon is elkepednek, hogy palacsintat sutok es nem a tescoban veszek...ha elmeselem, hogy tortat sutottem biztos lehidalnak :D

veszek is, de azt madunknak.a lanyomnak en szeretnem csinalni aibol eszik.

2011. jan. 30. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinald rendes zselatinbol,semmi baja nem lesz tolle .A zselatin nem mesterseges anyag.
2011. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendes zselatint hasznalnek...mert milyen a nem rendes?
2011. jan. 30. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!