Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnál 10 hónapos babádnak...

Adnál 10 hónapos babádnak csokit, gesztenyepürét, süteményeket?

Figyelt kérdés

Mert én nem, a rokonságban mégis sokan piszkálnak, hogy szívtelen vagyok, meg egy gyereknek kellenek az ízek és hát szeretné a gyerek....

Konnektorba is szeretne nyúlni, mégsem engedem. Csak én lennék ilyen szigorú?


2011. jan. 30. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem, én se adtam:)

Egyetértek veled:)

2011. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia


Csokit sutit en sem adtam es most sem adok, de gesztenyepuret igen.

Cukor nelkulit szoktam adni leginkabb meggyel es csirkevel, de ugye ez nem nasi.Magaban is kaphatja, ha szereti mert eleg iztelen.

Termeszetesen tejszinhabot nem kapott ra soha, pedig mar 1 eves.

2011. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A gesztenyepürét tejszínhabbal akarnák pesrze beletömni... amúgy egyszer 3 hósan adtak neki a tudtom nélkül tejszínhabot....
2011. jan. 30. 19:39
 4/12 anonim ***** válasza:
szia!én sem adok neki ilyesmit,ha mindenképpen desszertet akarok ani,akkor kap baba joghurtot.
2011. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Natur gesztenyepuret kaphat.
2011. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyiket sem adtam.


Sokadik kérdező vagy, aki hasonló borzalmakat ír, hogy a család agyon szekálja, etesse már "rendes" kajával a babát!


Lehet, hogy csak én vagyok ilyen szerencsés, a fiam mindhárom nagyszülője 60 éven felüli, de eszükbe sem jut mondjuk ropival, meg cukorkával tömni a 13 hónaposomat, pláne nem a hátam mögött.

A fiam mindent kap, amit ebben a korban ehet, de édességet, répacukrot, kakaót amíg lehet minimálisat kap, vagy egyáltalán nem.


A "szeretné a gyerek" meg nevetséges, ugyan hogy szerethetné, ha nem is ismeri az ízét!!

2011. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy most mindenki le fog hurrogni de én adok neki túró rúdit , tejbe rizst nem lesz tőle semmi baja de ez én véleményem
2011. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sem adok neki ilyesmit, de legutóbb a védőnőnél voltunk és ott volt egy anyuka, akinek 9 hónapos kislánya kókuszrúdat evett. Kínálta volna az én 8 hónaposomat, de mondtam nem kér. Majd megkínálta egy kis édes keksszel , mondtam neki, hogy nem eszik ilyeneket. Erre úgy nézett rám, mintha ufo lennék és még azon a héten visszahallottam, hogy vajon mit adhatok én a gyereknek enni, ha semmi ilyesmot nem evett még.
2011. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
semmi édességet nem kapott a fiam 15 hónapos koráig,akkor volt mikulás és kapott egy ici-pici mikulást,de nem ette meg az egészet.Azóta néha kap dörmi kismackót,mondjuk hetente kétszer,de akkor csak felet alkalmanként,és csak evés után.Egy tíz hónaposnak semmi szüksége édességre.
2011. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Én kislányom most lesz egy éves, és én adok neki. Tejfehérje allergiás, így se yoghurt se túró, se semmi hasonló nem jöhet szóba. Kap gesztenye marcit, ami olyan mint a túró rudi, csak gesztenye van benne, kap téli fagyit is. Mindenkinek szíve joga eldönteni hogy ad e a gyerekének vagy sem, de ettől még a másik oldalt nem kell szapulni. Én is kaptam annak idején édességet, mégis normális felnőtt lett belőlem, normálisak a fogaim és nem vagyok kövér. Viszont az én babám nem iszik cukros teát, meg cukros rostosokat, azok sem jobbak egy fokkal sem egy szelet csokitól. És persze nyilván aki ad a babájának, az sem ipari méretekben teszi.
2011. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!