Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Natúr gesztenyepürét ehet már...

Natúr gesztenyepürét ehet már 5,5 hós baba?

Figyelt kérdés

olyanra gondolok, ami aromák, cukor nélküli

almával együtt adhatom?

tápszeres baba


2010. febr. 9. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Kismama naptármelléklete szerint a 6 hónapos kortól adható ételek:alma, őszibarack, meggy, burgonya, sárgarépa, sütőtök, cékla és gesztenye, valamint gabonapelyhek (búza, zab, rizs, kukorica). Az újság a WHO ajánlásait figyelembe véve 6 hónapos korig csak anyatejes/tápszeres táplálást javasol, de ha te már előbb hozzátápláltál, akkor gesztenyét már adhatsz neki.
2010. febr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%

Még egyáltalán nem kéne hozzátáplálnon, nem ám ilyen dolgokkal. Nem értek még rá megkóstolni?

EGyen almát, barackot , szilvát...

2010. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A gesztenye rendkivul taplalo es egeszseges,azert amiert nem annyira elterjedt nem kell szegenyt elitelni...Adj kecskemeti gesztenyes csirkemellt neki meglatod,imadni fogja.
2010. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a gyerekorvos javasolta. még le is tolt, hogy már kellett volna adnom sokkal hamarabb ebédre főzeléket. Én eddig csak kóstoltattam, de azt mondja, hogy adjak narancsot, gesztenyét, meggyet ilyeneket is! Nem vagyok hülye, nem tennék vele rosszat direkt. Kérem az okos szövegek mellőzését kedves második. Egy hónapja tápszeres a babám, még nem gondoltam így belecsapni a közepébe. De a doki mondta hangsúlyozom még egyszer!

Köszönöm a válaszokat!

2010. febr. 12. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
jó a gesztenye, az én fiam nagyon szerette almával, később pipihusival. nagyobb boltokban lehet kapni fémtasakos, hámozott-főtt gesztenyét, nem kell vele csinálni semmit, csak a kész kajához adni, turmix és kész. le is lehet fagyasztani, nekünk egy tasak 4 adag volt. nem kell belőle sok, nagyon tápláló. a fagyasztott kész gesztenyepürét ne add neki, az sose látott gesztenyét! :) sok sikert!
2010. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Adhatod már nyugodtan!
2010. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!