Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infacoltól görcsölhet a...

Infacoltól görcsölhet a babám? Mióta ezt adom neki, még jobban szenved, pedig 2szer kapott belőle! Hagyjam abba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 08:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ja a papverines görcsoldóval aludtunk 2 és fél hónapig,aztán abbahagytuk,mert múlni látszott,de aztán kb 5ik napja rosszabb,de azt mondják ezek a frontok...de lehet megint adni fogom esténként.ez mellé az infacol mellé
2011. jan. 31. 09:14
 12/22 anonim ***** válasza:
A laktoherb az szoptatós tea, ami szintén édesköményes. Azt én ittam, de kisfiamnak lettek óriás hasgörcsei. :((
2011. jan. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
mi tápszeresek vagyunk
2011. jan. 31. 09:21
 14/22 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg tápszert váltani, lehet, hogy az segítene. Milyet iszik a pici? A beba sensitive nagyon jó, nagyon sokan dicsérik. Kisfiam Beba aktívot ivott (ami azóta már Beba Pro, és akkor még nem volt sensitive).
2011. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

mi is próbáltuk az infacolt, előszőr csak minden második evésnél, és hamar feladtuk. Aztán most már 7. napja kapja a pici minden evésnél, (6 hetes), még mindíg vannak napok és időszakok, hogy szenved a pukitól, de hogy az infacol segít e vagy nem azt nem tudom, mert így is van hogy szenvedünk, de lehet hogy rosszabb lenne ha nem adnánk.

Próbáld ki legalább 5 napig mindíg adj neki, és hátha segít.

2011. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

MILUPA MILUMIL,irtak Humanat,de nem volt jó.és 3 hónapja ezt issza,nem merek,s akarok már váltai

igazából ezzel az infacollal nemtudom mit kezdjek

2011. jan. 31. 09:30
 17/22 A kérdező kommentje:
ja..csak mert ráadásul holnap kapja a 3hónapos kötelező oltást is szegénykém
2011. jan. 31. 09:32
 18/22 anonim ***** válasza:
akkor add tovább az infacolt és ha 3 nap múlva sincs változás menjetek orvoshoz.
2011. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

én is erre gondoltam.

köszi a válaszokat!

2011. jan. 31. 09:39
 20/22 anonim ***** válasza:
Szia. Én már egy ideje adom neki az infacolt, de azóta nekünk nincs hasfájás, és most már tud rendesen pukizni is. Szerintem még egy pár napig add neki, sőt adhatsz neki dupla adagot is, tehát kétszer szívod fel az ampullába vagy mibe.
2011. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!