Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infacoltól kibukhatja a tejcsit?

Infacoltól kibukhatja a tejcsit?

Figyelt kérdés

6,5 hetes, tegnap óta adom neki, délután, meg este. Most szopiztunk, előtte adtam neki, és még a cicin volt, amikor már hallottam, hogy jön föl a levegő, és el is engedte a cicit azonnal. És folyt is a tejcsi belőle.

Ráadásul 3x kellett cicire tenni, pedig eddig csak egyszer kérte, és akkor jól lakott. Most meg folyamatosan hallom, hogy durrog a pelus, és ő meg szegény folyamatosan éhes.


2010. márc. 27. 00:46
 1/3 anonim válasza:
100%

Az Infacol a levegőtávozást segíti elő alul és fölül, ezért adjuk a babáknak, nem?

A bukás pedig azt jelenti, hogy a levegőbuborék maga előtt tolja a kaját, ezáltal az kijöhet, ez pedig teljesen természetes csecsemőknél, akiknél még hónapokig nem jól zár a gyomorszáj.


Akkor tehát ezek fényében a válaszom:

Ha a gyerek bukik, az természetes és a büfi okozza, nem az Infacol. Nem hallottam még olyat, hogy az Infacoltól a baba kevésbé lenne éhes, inkább az angolvízre jellemző (Gripe water), hogy étvágytalanságot okoz.

2010. márc. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, ahogy előttem írták, az Infacolnak a levegő eltávozása a lényege, hiszen akkor nem feszíti a pici-pociját, és nem lesz nyűgös. A működési mechanizmusa pedig így működik, sok büfi, sok puki. Ha nem hasfájós a babád, akkor inkább ne add neki, ha úgy érzed, hogy több a hátránya, mint előnye. Nekem a kisfiamnál nagyon bevált, előtte sokat sírt a hasa miatt. Miután elkezdtük használni szopi előtt, alig-alig kellett a pocakfájással bajlódni. Esetleg még kipróbálhatod az Espumisan cseppeket is, mi egy idő után felváltva adtuk neki, az is bevált nagyon. Bár annak is hasonló a működése, mint az Infacolnak, de lehet a babádnak az majd jobban beválik. Szia.
2010. márc. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is 6 es fel hetesek vagyunk de nem okoz gondot az Infacol. 3 hetes kora ota kapja mert nagyon hasfajos es csak ez segitett. En ejszakara ket pipettaval szoktam neki adni nappal meg egy pipettaval ez etkezesek elott. Nekem nem bukott tolle a babam.
2010. márc. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!