Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem böfizik az Infacoltó...

Miért nem böfizik az Infacoltól a baba?

Figyelt kérdés

Kislányom 4,5 hónapos és az utóbbi hónapban éjjel szinte soha nem tud böfizni, pedig már vagy 8 féle praktikával próbálkoztam. A nem böfizésnek meg is lett az eredménye: éjjeli hasfájós bömbölés. Nemrég óta adom az Infacolt, de csak éjjel, mert nappal böfizik szépen, sőt bukik is sokat.

Szóval kétszer kap éjjel Infacolt a szoptatás előtt, és mégsincs böfi. Hasfájás sincs eddig ugyan, de érdekelne, hogy másnál ez hogy van.


2010. júl. 20. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Éjjel az én babám nem vagy csak egy kicsit szokott böfizni. Ok: sokkal nyugodtabban és egyenletesebben eszik félálomban, ezért nem nyel annyi levegőt. Infacolt büfizésre? Én annak idején, amikor egy hónapos volt hasgörcsökre használtam, de már akkor sem ért neki semmit. Biztos a hasa fáj,az éjszakai bömbölésnél? Már a foga is lehet.
2010. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert az Infacol nem a böfizésre való.

Az infacol a BELEKBEN lévő apró gázbuborékokból csinál nagyobbakat, hogy könnyebben tudjon távozni puki formájában. A böfi pedig a GYOMORBAN van, nem a belekben.

2010. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, amikor nem böfizett éjjel, akkor a hasa fájt, mert masszírozásra sok puki távozott.

Én azt hittem, hogy a böfizést is segíti. Amióta használjuk nincs hasfájás éjjel. Végülis ez a fő.

Köszönöm a válaszokat.

2010. júl. 20. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!