Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt vagy használ valaki...

Használt vagy használ valaki Baby Happy pelenkát? Ha igen leírnád, hogy neked bevált-e?

Figyelt kérdés
Konkrétan az érdekelne, hogy milyen minőség és milyen az anyaga kívülről.
2011. jan. 31. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
jó kis pamutos, kaptunk egy pár darabot. Nekünk bevált, nem folyt ki semmi se belőle. (Igaz, nem szoktam venni, mert a babylovet veszem kuponra.)
2011. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi 2-es méretben próbáltuk, de alig vártam, hogy elfogyjon!!! Sőt hagytam is belőle néhány darabot, annyira nem volt jó! Nekem nagyon merev, kemény volt, akkora volt a fiam feneke mikor ráadtam, mintha mellé csomagoltam volna a fél ruhatárát.

Én a vékony puha pelusokat szeretem (pampers), és ez egyáltalán nem olyan.

Szóval nekünk nem vált be...

2011. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én eddig az összes pelenkával meg vagyok elégedve, de ezt még nem próbáltam. Engem is érdekelnének a tapasztalatok, bár mindenkinek más a jó sztem.

Eddig használt pelenkák:

- Huggies 1-es, 3-as

- Libero 2-es, 3-as

- Pampers premium care

- Babylove 3-as

- Zsiráfos (zöld sárga csomagolás)


Ha nálunk egy alkalommal sokat kakilt, akkor mindegyikből kikakilt, a tarkójáig kakis volt.

2011. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A minősége nem volt olyan rossz,de nekünk nem vált be.Amíg ezt használtuk,jobb lett volna,ha nem is adok rá pelenkát,mert úgyis a ruháján kötött ki minden.Eleinte a Lidl-s toujours jött be,aztán már az sem.A legjobb a huggies,de az drága.Ezt csak akkor vettük,mikor ajándék volt mellé 4x70 db popsitörlő,így megérte.Egyébként pamperst használunk.
2011. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem szuper-ha bella happy-re gondolsz...

a huggies nagyon nem tetszett, minden kifolyt belöle, de happy az éjszakát is kibírja, kakis balesetünk meg azóta nem is volt :)

2011. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tapasztalatokat, akciós ez a pelenka ezért kérdeztem, hogy érdemes-e kipróbálnom.
2011. febr. 1. 09:31
 7/10 anonim ***** válasza:
mi az 1-est vagy a 2-est használtuk. Nappalra tökéletes, de éjszakára inkább pamperst adtam. Mert voltak balesetek, de lehet hogy csak fiúknál folyik mellé.
2011. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy kaptam jó pár darabot ajándékba, de el sem használtuk, inkább én is továbbadtam, mert nekünk nagyon nemjött be.

Én maradok inkább a Pampersnél.

2011. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kisnita ***** válasza:

Mi is próbáltuk. Nem rossz a minősége egyébként, az én fiamnak érzékeny bőre van, de ettől nem lett baja, nem is dörzsölte. Viszont nekünk (ez is) hamar átázott. Leginkább a Libero-hoz tudnám hasonlítani annyi különbséggel, hogy ez nem marta véresre a fiam popsiját úgy mint a Libero.

A zsiráfosat mi is használtuk (699.- a CBA-ban) az elég jó. Tovább bírta mint a Baby Happy viszont éjjelre nekünk az is kevés volt.

2011. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon meg voltam vele elégedve, 4-es méretet használtuk.
2011. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!