Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelus ez? Kaptunk...

Melyik pelus ez? Kaptunk néhány darabot, de a barátunk már nem emlékszik a márkájára, többfélét is használt. Nekünk nagyon bevált, ezért áttérnénk erre, csak nem tudjuk, hogy milyen márka.

Figyelt kérdés
Fehér pelus, tehát nincs rajta mindenhol minta, mint pl a Huggies pelusokon, elől a derékrésznél van csak minta, halak és egyéb tengeri állatok egy 2,5-3 cm-es csíkban. Ez a rész színes, a többi fehér. Feladni hagyományos pelusként kell ,de inkább gumibugyira hasonlít nekem, mert kívülről fehér nylon borítja, így semmi nem folyik ki. A tépőzár is nylonos, elég nehéz levenni, mert nagyon jól tapad.
2011. febr. 22. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Tesco value pelenka lesz az szerintem. Mi is kaptunk ilyet, de nekünk nem vált be.
2011. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is Tescos.
2011. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem DM-es pelus, nem tudom mi a márkája, de úgy emlékszem az volt ilyen.

Egyébként valami saját márkás pelusnak tűnik, nézz körül, ezekből lehet kapni egy-egy darabot és ott ellenőrizheted, mert látni a pelust.

2011. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

rakj fel fotót róla, ha biztos választ akarsz!


én is a DM-esre gondolok. Babylove

2011. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha erer gondolsz akkor ez tescos pelus:


[link]

2011. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tuti nem DM-es, mert az nem halacskás és tengeri állatos, hanem zsiráfos, elefántos, hápi kacsás.
2011. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekem DM-es Babylove peluson nőtt és nől fel, de az sosem volt nylonos :-o


Amúgy ismerősöm használt ilyet, és egyértelműen emlékszem, hogy Tescos pelus volt, de nem a zöld, hanem a kék fehér zacsis.

2011. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi ajándékba kaptunk ilyet egy zacskóval. Alig vártam, hogy elfogyjon, szerintem borzasztóan neylonos. Recsegett a gyerek egész nap.Ez a saját márkás Tescos, a legolcsóbb, csíkos csomagolású.
2011. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, ez a Vaterás az, megelőzött a válaszoló a képpel. Nekünk bejött, semmi baja tőle a gyerekeknek, szeretik is, nem izzad bele. Eddig csak Huggiest használtunk, azért ez más árkategória.
2011. febr. 22. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!