Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is csinál ilyet a...

Másnak is csinál ilyet a babája ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 hónapos,nyugodt,jó alvó baba ,napközben szinte semmi gond nincs vele,3 óránként szopizik,majd leteszem a kiságyába és 5-10 perc múlva magától alszik is.De kb 2-3 hete kezdődött,hogy az esti fürdés után szopizik,majd leteszem de nem alszik el.Van,hogy 3 órán át kínlódik,fáradt,mégsem tud elaludni.Kipróbáltunk már mindent/cumi,szellőztetés,párologtatóba levendula,viburcol homeopátiás kúp,stb/de csak akkor alszik el,ha felveszem,de letenni nem lehet,mert felébred.Ha aludni szeretnénk hajnal 1-2 előtt vagy beteszem az ágyba közénk,vagy a mellkasomon alszik el kipárnázva szopipárnával,amit imád.Majd az első hajnali szopi után már be lehet tenni az ágyába újra.Nem nagyon értjük az okát.Van valakinek hasonló problémája?Hogy oldotta meg?
2011. jan. 31. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Én nem tudok neked segíteni,de megnyugtatásodra írom le,hogy az én fiam az első perctől így csinálja,és már mindjárt 8 hónapos....

Nem tudom,csak úgy altatni,ha ott vagyok vele,és persze köztünk alszik.Még mindig cicizik éjjel 3 óránkként,hiába próbáltam ki amit a védőnő tanácsolt,hogy alvás előtt,,tömjem,, meg a gyereket,és akkor jó sokat fog aludni.10 perccel alszik többet,és csak kínozom.Tanácsolom,hogy a gyerekedet nézd,biztosan veled akar lenni.Még olyan picike.Biztosan jó neki,hogy ott vagy vele.

Sok sikert,és kitartást.

2011. jan. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Igen,én is gondoltam erre,hogy egyszerűen csak velünk akar lenni,ott nyugszik meg köztünk,csak van egy 10 éves nagylányunk és őt sajnos nagyon nehezen tudtuk erről leszoktatni.Nem szeretnék újra ebbe a hibába esni.
2011. jan. 31. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!