Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok hasfájásra...

Használtatok hasfájásra papaverines cseppet? Esetleg a sab smplexet vagy a grippe watert? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Az infacol és az espumisan nem használt.Egész nap nem sír csak este fürdetés előtt és után kb. 1-1.5 órát. Nagyon szenvedünk mindannyian.
2011. jan. 31. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

off:1-1,5 órás sírás még nem a világ, tedd össze a két kezed, hogy nem egész éjjel sír vagy egész nap.

on: gripe watert nagyon sokan dicsérik (1 hónapos kortól lehet adni), a papaverines csepp lenne az utolsó amihez nyúlnék.

2011. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi papaverint használtunk. Kb 2 hónapos korától 6 hónapig, sőt néha akkor is, amikor a hozzátáplálásnál görcsölt kislányom hasa valami miatt. Nem szokott hozzá, nem lett vele semmi gond, csak segített a szenvedésein.

Gripe Water használata után nagyon szorulásos lett a picikém. Nem tudom van-e összefüggés, de én abba hagytam a használatát. Egyébként sem segített a hasi görcsökön.

2011. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi 2és fél hónapos koráig csakis papaverines görcsoldóval aludtunk,és jó volt.kifogyott,nem adtam neki,és megint görcsöl,úgyhogy folytatjuk.enyhe nyugtató is van benne.

de ezt az angolvizet tényleg nagyon dicsérik,kérdés hogy a te babád elfogadja e,mert az enyém nem

2011. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 5. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!