Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb narancsbőr...

Melyik a legjobb narancsbőr elleni krém? Mit használtatok ami segitett, persze tudom a sprot elképzelhetetlen mellé?

Figyelt kérdés
Milyen a Vichy vagy Garnier?vagy mas amit hasznaltatok es sportolas mellett hatott is.Meg nem latszik igazan a narancsborom de ha osszeszoritom a combjaim vagy olyan a feny ,hat picit latom...Koszi!
2011. máj. 31. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
hát én még narancsbőrre valóban hatásos krémet nem láttam :)
2011. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát az a baj hogy még sem !:S
2011. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt is azt mondják, hogy olyan nincs.

[link]

2011. máj. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért mondják azt, h sport nélkül elképzelhetetlen, mert a narancsbőr nem más mint zsír. A zsírt semmilyen krémmel, masszázzsal nem lehet eltűntetni. A masszázsnak a bőr feszessége érdekében van jótékony hatása, fokozza a vérkeringést. Nincs ilyen krém. Korábban én sem tudtam a narancsbőrről sok mindent, és a neten hülyeségek is vannak. Míg a biológia tanárom anno fel nem világosított, h mi is van ott.
2011. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valóban,nincs ilyen krém.A narancsbőr azt mutatja,hogy magas a testzsír százalék.

Normális diétával és edzéssel csökkenthető a tzs.

2011. jún. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én tök vékony vagyok és nekem is megjelent a narancsbőr :( Pedig alacsony a testzsírom, de az a kicsi is a combomon van :S
2011. jún. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem eszel egészségesen.. ez még nem jutott eszedbe?
2011. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a krémek nem használnak.. A narancsbőr tényleg vékonyaknál is előfordul.. Én már hallottam olyanról, hogy ha egésznap két féle zöldséget eszel és csak vizet iszol párszor meg csinálod ezt(persze nem folyamatosan), attól valamivel jobb lesz.. de én még nem próbáltam.. kisem bírnám hogy egésznap zöldséget egyek:D
2011. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!