Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy szülés után...

Lehetséges, hogy szülés után majdnem 9 hónappal jön elő aranyér?

Figyelt kérdés
kisfiam már majdnem 9 hónapos. most jött ki az aranyerem. lehet ez? vagy az emelgetéstől is előjöhet? sosem volt, nem tudom mitől lehet. szerintetek milyen szer v tea hatásos rá??
2009. febr. 7. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Anális szex ,ha kizárva,akkor a sok üldögélés,rosthiányos táplálék.
2009. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aranyér bármikor kijöhet, akár férfiaknak is. Felfázás, erőlködés ürítés közben lehet még az ok azon kívül, amit az előző leírt.
2009. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármikor kijöhet. Ha szoptatsz akkor a sperti kúp és kenőcs jó rá, ill. kamillás ülőfürdő, ha nem szoptatsz akkor a mastu kúp és kenőcs is nagyon jó. Ha lehet nedves törlőkendőt használj wc papír helyett. Igyál sok folyadékot, és egy darabig vigyázz arra hogy ne egyél olyat ami székrekedést okoz.
2009. febr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok, köszi. anális sex kizárva, nem vagyok híve, fontosabb az egészségem:)) megpróbálom amiket írtatok. köszi!
2009. febr. 7. 10:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem az első válaszolót (és most finom voltam és nőies)szerintem csak szórakozik; bár nem értem a valakit miért tesz boldoggá hogy hülyeségeket válaszol. Ha meg komolyan gondolta, akkor csak sajnálni tudom.Ezt találtam a www.aranyeresseg.hu-n.A panaszok és az aranyérbetegség kialakulását megelőzheti, késleltetheti, az aranyér elleni kezelésnek is része lehet: a nővényi rostban, folyadékban gazdag diéta (zöldség-, gyümölcs-, müzli- és korpafélék), mely laza, lágy székletet okoz, rendszeres testmozgás (dinamikus sportok), a túlsúly csökkentése, az alkohol- és csípős ételek fogyasztásának elhagyása, egészséges székelési szokások kialakítása.
2009. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs első, most nézem hogy te arra válaszoltál mitől jöhet elő! Félre értettem elnézést!
2009. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. febr. 7. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!