Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyire gyakori...

Szülés után mennyire gyakori az aranyér kialakulása? Ha kialakul elmúlik, vagy maradandó? Várom a tapasztalatokat!

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Utána már nem jellemző. Általában terhesség során alakul ki, de legkésőbb is szüléskor. Ha utána alakul ki, az nem a szülés miatt van.
2011. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, arra lennék kíváncsi h szüléskor amikor nyom a kismama, mennyire valószínű h kialakul?
2011. okt. 18. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég valószínű sajnos... Én azt hittem megúszom, de nem. Érdekes viszont, hogy akkor rögtön vissza is ment a helyére és vagy fél évig nem okozott gondot, azóta viszont igencsak figyelnem kell, hogy elég folyadékot igyak meg rostot egyek, ha nem akarok vele szenvedni.
2011. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 28 hetes terhesen jött ki, aztán később császárom lett, és ennek ellenére is tovább romlott egy ideig a helyzet! Az izmaim átalakultak, gyengültek a terhesség alatt, és hiába nem szültem természetes úton, egy kis ideig még szenvedtem az aranyérrel utána. S azóta is vissza-vissza tér, úgyhogy fogékony is lettem rá sajnos.
2011. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Cáfolom az első válaszoló hozzászólását! Nekem terhesség alatt nem volt vele semmi problémám, szülés után kezdődött a dolog, olyan pár nap múlva! Császárral szültem, szóval a nyomástól nem lehetett! Én nagyon sokat híztam, 25 kgt, én arra gyanakszom, h az lehetett a gond, illetve kellet vaskészítményt is szednem még a terhesség alatt, és szülés után is javasolták, de azt abbahagytam, mert sokat rontott a helyzeten! Nekem pár hét alatt megjavult a dolog, azóta visszafogytam az eredeti súlyomra, szóval, most nincs gond :)

2011. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szülés után jött ki, azóta szenvedek vele, és sajnos már nem múlik el azt mondta a doki.

8 hetes kislány anyukája

2011. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!