Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos a kislányom és kb...

8 hónapos a kislányom és kb 1,5 hete nem eszik vacsorát. Eleinte evett csak nagyon keveset (50-90 ml) ma már ott tartunk h semmit sem (se tápszer, se tejpép, se főzi) így üres hassal alszik el. Hogyan bírjam rá h este vacsizok?

Figyelt kérdés
És mivel nem evett este így hajnalban felkel h éhes.Tudom h ez szokássá válhat de nem tudok mit csinálni.Uzsit du fél négykor eszik,a vacsit általában este 8-kor.Napközben jól eszik(még)
2011. jan. 31. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

és ha előbb adsz neki vacsit?

kisfiam 7 hós, de 4kor eszik délután és 7körül van a vacsi.

Nem lehet hogy túl sok idő telik el két evés közt?

2011. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezek szerint du. f.4-kor eszik utoljára, majd hajnalban? egész nap mit és mennyit eszik?
2011. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már gondoltam én is arra(tegnap este)h előbb adjak neki vacsit és ma ki is fogom próbálni hátha.Mert már nagyon tanácstalan vagyok.

Napközben jól eszik:reggel 150-170 ml tápszer,eddig gyümit evett kb 1 üveggel+keksz v. kifli,zsömi most(ma)natúr joghurt+gyümi(fél nat.joghurt fél ü gyümivel) és keksz,kifli,zsömi,ebédre 170-180 főzi,du 150-160 tejpép.

2011. febr. 1. 11:01
 4/4 A kérdező kommentje:
A főzeléket én csinálom nem veszm
2011. febr. 1. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!