Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halotátok hogy megszünt a...

Halotátok hogy megszünt a Mega Pack?

Figyelt kérdés
Ma voltam Győrbn 3 Dm-be is mire a 4-be meg tudták mondani hogy miért nem kapok mega pack kiszerelést.Azt mondta az eladó hogy megszünteti a gyártó.Ezért vehettem 2x52db-os csomag volt össze zsugorfóliázva persze drágább áron.Miért kell mindig a családosokat lenyúlni?????
2011. jan. 31. 22:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

majnem rosszul lettem reggel mkor olvasgattam az Interspáros újságot 3-tól 4700ft a Mega Pack és ki lehet vágni hozzá 500ft-os kedvezményt.Szóval tök jó hogy megvettem a 2x52db-os kiszereltséget.De mindegy úgy se lesz elég a hónapra.

Akkor ha jól értem lesz majd még a Dm-be csak átmenetileg hiánycikk????

2011. febr. 1. 08:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam csak a maszekul összecsomagolt bigpack libero 4-eset. Viszont az árral kapcsolatban: sztem uannyira jön ki darabja, mint a megapack-nál, csak így több van egy csomagban. Leszámolva belőle a 25% kedvezményt (pontgyűjtő kuponfüzetből) így is 42 ft volt egy darab. Nem vertek át.
2011. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én eddig a 3-as Megapackot vettem kupon nélkül, darabja 45 Ft-re jött ki. Most a Big Pack 50 Ft/db!

Szóval akárhogy is nézem, drágább.

Én is verem a fejem a falba, mert most a Corában a Mega jobban megéri. De muszáj volt tegnap venni :(

2011. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Mi is drágában jöttünk ki mert minél nagyobb a méret annál kevesebb van a csomagba.Elhiszem hogy aki 3at használ nem vette drágábban mert a Mega Packba 88 db van míg a többibe csak 80 és 72 db:-(ez van.

De azért érdekes hogy hirtelen tűnt el a polcokról és semmi emailt nem kaptunk róla akik a libero honlapján regisztrálva vannak.

Még egy kérdés.1 hete rendeltem meg az összegyűjtött pontokból a pelenka tárolót és hozzá a kazettát.Van valakinek ilyen???Tényleg elég egy hónapig a kazetta?

2011. febr. 1. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!