Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy elted meg az elso szulina...

Hogy elted meg az elso szulinapot?

Figyelt kérdés

Ma egy eves a lanyom,ahelyet hogy vidam lennek tiszta depi vagyok,semmihez nincs kedvem,legszivesebben behuzodnek egy sarokba es csak bognek.olyan gyorsan elmult ez az egy ev,mar nem baba..mar egy eves.

Raadasul jonnek a vendegek es mosolyogni meg orulni kell,de nem tudok.

Mas ezt hogy elte meg?


2011. febr. 1. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nem nagyon értem hogy miért ezt érzed,én nagyon pörgős voltam,és sírós.Nagyon meghatódtam rajta hogy mááár 1 éves az én picim.sírtam mert nagyon megy az idő,van egy nagy fiam is,igy pontosan tudom milyen hamar elmúlik a gyerekkor,és örültem is mert egy olyan ünnepet mutatunk meg neki,amit majd nagyon fog szeretni,a mi családi hagyományainkat,ahogy ünnepelni szoktuk a szülinapokat.Nagyon készültem,bár extra dolog nem volt,csak a nagyszülők voltak,meg lufi meg díszítés,meg torta,de ezek többsége csak nekünk szolt ő rá se hederített,ellenben nagyon örült,hogy mindenki fogta a kezét,hogy végre sétálhatott,próbálj megnyugodni picit,és örülni a gyermeked első szülinapjának.
2011. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért vagy ilyen, mert siratod az elmúlt évet. Nem tudom, hogy tudnál pozitívan hozzáálni, az is lehet, hogy túlságosan rákészültél, túl sokat vártál a naptól. Beszélgess erről anyukáddal, kérd a segítségét, hogy menjen át, és segítsen neked a készülődésben, közben vegyétek elő az albumokat, hasonlítsátok össze, hogy te milyen voltál és a kicsi babád (mert még baba) milyen most. Az enyém fél éves még csak, így nem tudok személyes tapasztalatot írni, csak bíztatni szeretnélek.
2011. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi.hat igen "siratom"az elmult evet.igazabol sirni nem tudok,foleg masok elott nem igy bennem marad a fajdalom.

nemskara jon apum erte es elviszi,mert meglepetes buli lesz neki,amig tavol van kidiszitem a hazat,talan akkor kiereszthetem a gozt.

remelem hogy kibirom siras nelkul a bulit,a lanyom meg nem latott sirni soha,nem akarom megijeszteni.

koszi megegyszer abiztatast megprobalom pozitivan felfogni es orulni neki hogy milyen nagylanyom lett.

2011. febr. 1. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Nemtudom,hogy miért így éled meg! Én nagyon vártam és be voltam zsongva hogy minden úgy sikerüljön ahogy szerettem volna! Nem sokára a 2. szülinapját szervezhetem de ezt még nagyobb boldogsággal teszem mert már tudom hogy érti,hogy mit is ünnepelünk és hogy az a nap csak róla szól :D!

Örülj neki hogy már ilyen nagy a babád :D

Boldog szülinapot neki!!

2011. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.Nagy dolgot ne várj mert akkor csalódott leszel.ők még most ismerkednek a világgal,még nem dobja fel őket az ami minket,és igenis hagyd hogy az a könny csepp le peregjen az arcodon.Mert igenis szép dolog ez,és nagy dolog ez.én még a párom születésnapján is elsírom magam.Add át magad az érzésnek,lazíts,és engedd el magad.

Ja és boldog születésnapot a manónak!!

2011. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!