Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Füllyukasztás csecsemőnek?!?...

Füllyukasztás csecsemőnek?!? Ki, mikor tette?

Figyelt kérdés
A kórházban ahol szülni fogok már nem csinálnak ilyent. Mikor szabad, mennyi idősen legközelebb? Ki mikor lyukasztatta ki a picikéje fülét?
2011. febr. 1. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
2 hetes volt a leányzó, amikor megcsináltattuk. Állítólag jobb minél korábban, annál kisebb trauma éri, annál hamarabb elfelejti.
2011. febr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5 hónapos volt.
2011. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kislányunknak már a kórházban betették, amikor 4napos volt. Valóban jobb ezen túlesni minél korábban.
2011. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egy éves korában fogom kilyukasztatni lányomét, de csak azért, mert külföldön élek, és itt nem szokás, nem nagyon akadna olyan, aki megcsinálná, a környékünkbe nincs is olyan tetováló szalon, ahol megcsinálnák neki, csak ha jó messzire utaznék vele, arra meg nincs időm, se pénzem, így, mikor egy éves korában hazalátogatok Mo-ra, akkor fogom csináltatni. De szerintem ezt bármikor meg lehet csináltatni, ha korán kilyukasztod, hozzászokik, félek is egy kicsit, hogy majd piszkálja.
2011. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első lányom épp hat hónapos, második egy éves volt.
2011. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az én lányom pont 2 hetes volt. Egy nővér rakta be neki. Azt mondta, hogy vagy 2 hetes kora előtt vagy 4 hós kora után. Hogy miért nem tudom. De sokkal jobb minnél korábban. Egyébként észre se vette a lányom, éppen aludt.

Nekem sem abban a korhában rakták be ahol szültem mert ott éppen szabin volt az a nővér aki csinálni szokta.

Igy egy másikba mentem, tudtam kit kell keresni.

2011. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, nem nekem, hanem a lányomnak, bocsi.

Szóval szerintem próbáld meg te is másik korhában ha van a környéketeken.

2011. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 hetesen csináltam a lányomnak(kozmetikus vagyok).Egyébként 2-6 hónapos kora között ajánlják,de szerintebb jobb minél hamarabb.
2011. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! Szeretném én is minél hamarabb kilyukasztatni neki csak a kórházban nem csinálják, a családban meg mindenki lehurrog érte de ezek szerint nem én vagyok az egyedüli nő a világon hanem aki minél hamarabb szeretné ha a kislánya túl lenne rajta. Minden jót nektek!
2011. febr. 2. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!