Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik tegnap úgy szidtátok...

Akik tegnap úgy szidtátok Sarka Katát, remélem néztétek ma a mokkát?!

Figyelt kérdés

Bent volt és elmondta, hogy az orvos és a védőnő tanácsára, EGY ÉTKEZÉSRE 250ml tápszernél azért nem ad többet a babájának, mert utána még kap gyümit vagy főzeléket!

Teljesen egészséges, kiegyensúlyozott baba!

Én csak azt nem értem, hogy miért kell egyből szidni valakit, akiről írnak egy bulvár lapban!

Ráadásul, ha az igaz lenne amit ott írtak, akkor a gyámhatóság már elvette volna tőlük a gyereket...


2011. febr. 1. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem szidtam ugyan, de a csaj akkor is egy buta liba, ha így ha úgy.

Szerintem nem szabad bedőlni a bulvárpletykáknak (bár az sem lepne meg, ha tervezett felháborodásgerjesztés lett volna). Az ilyen cikkek általában csak szövegkörnyezeti kiragadásokat tartalmaznak, ami sokszor abszolút ellentétes az igazsággal, még ha mondta is, amit mondott:)

Ettől még a véleményem fenntartom, hogy sötét leányzó.

2011. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem azt a párost, de tegnap ami itt ment...

Nem úgy néz ki a kisgyerek,mint akit éheztetnek. Ha minden gyerek annyit ehetne ebben az országban, mint az ő fia,akkor azt hiszem, nem lenne éhező gyerek.

2011. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem tudom mire alapozva írod, hogy buta, meg sötét.

Engem nagyon felháborított tegnap, hogy anyák képesek voltak ilyeneket írni...ne értsetek félre, semmi közöm Sarkáékhoz, csak nem értem, hogy nem lehet logikusan végig gondolni a dolgokat.Mert ezt kellett volna a cikk elolvasása után, nem egyből szitkozódni!

Azért az látszik rajtuk, hogy szeretik a gyerekeiket, már pedig aki szereti a gyerekét, az egyértelmű, hogy nem éhezteti!Ahhoz más nagyon elvetemültnek kell lenni, hogy valaki ilyet csináljon.

2011. febr. 1. 09:57
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert ha nem néztük, akkor mi van? Irritáló nő a férjével együtt, és megvan a véleményem arról, akinek szülés után egyből a fogyás és a mellplasztika a legfontosabb teendője. De ennyi erővel a szomszédomról is cseveghenénk, ő se unalmasabb személyiség, csak nem tartja el a nagyképű "médiasztár" férje :)
2011. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meglett a cikk eredménye. Ismét figyelnek rájuk. (itt is, mi is)
2011. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy valami ilyesmi lesz. Már tegnap is megmondtam, hogy a Borsnak azt se lehet elhinni amit kérdez.
2011. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a Sarka Katázást, minden héten van róla egy kérdés, engem irtóra nem érdekel, csak azt akarják elérni, hogy közszereplők maradjanak, mint a Kiszel Tünde, semmi mást, ebből élnek!
2011. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem értem,hogy miért kell mindig ennyit foglalkozni a "sztárokkal"!!

Nem úgy néz ki a kisfia mint akit diétáztatnak....

Nekem nincsen vele semmi bajom.

Ő ilyen neki a külső is fontos ha én megtehetném én is szeretnék bébiszittert és én is eljárnék szerintem edzeni meg tornázni!

Én nem ítélem el most ettől nem lett rosszabb anyuka hogy odafigyel magára!

2011. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, személyes tapasztalat.
2011. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!