Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néztétek tegnap a Szomszédokat?

Néztétek tegnap a Szomszédokat?

Figyelt kérdés

A tegnapi adásban Jutka a három hónapos kisfiának tejet melegített, anyukája megkérdezte, hogy miért nem tartós tejet ad a babának. Később a védönővel beszélve, arról beszélt, hogy kifacsarja a narancsot a babának.

Nem szeretnék újabb vitát indítani a hozzátáplálásról, de ha 18 éve mindez mindennapos volt, akkor ma miért ennyire elitélendő? Mikortól érvényes a mai hozzátáplálási elmélet?


2009. jún. 24. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

azt nem tudom de majd unokáink szörnyülködve fognak fejet csóválni a mostani trendre:-)

mindig van egy favorit gyógyszer/táblázat/módszer amiről aztán kiderül hogy mégse olyan szuper (lásd: Svéd csepp- annak idején az volt sláger egészen addig míg ki nem mutatták hogy nem is annyira jó. Lehet 10 év múlva az elevit lesz ilyen ki tudja)

2009. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Hol megy megint a Szomszédok?Bocs az offért de a kedvencem volt(most is az)?

Amúgy pontosan nem tudom mióta de én személy szerint a régivel értek egyet, a maival is néhány helyen de éljen az arany középút!

2009. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen.A középkorban meg fogalmuk sem volt egy csomó dologról, hogy nem jól csinálják, pl fürdés hiánya.Sok dologról derül ki idővel, hogy káros, téves, vagy nem jó.
2009. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szomszédok: M1 10:00 minden hétkönap.

Internet: [link]

Minden eddig vetített rész fent van.

2009. jún. 24. 12:21
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Én is láttam.

Igen az m1 en megy naponta 10.00kor,ma volt a 100. rész.

Én is elámultam a tejen és főleg hogy mekkora üveggel adta az akkor 2hós babának.Mert ugye októberben született és a jelenet dec végei volt.

Nyilván régen mondjuk 100éve sem volt még tápszer,enni meg kellett,biztos kaptak a babák tejet,és az is lehet hogy 100év múlva megint más lesz a módi,de szerintem akkor is az a legjobb ha hallgatunk az okos szóra.

2009. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Szia!Igen, láttam én is, és rögtön a csajszira gondoltam, akit pár napja annyira lehurrogtak páran. Barátnőm Ausztriában él, de ott fele annyira sem veszik komolyan ezt az egész hozátáplálás dolgot, sőt, ha nem tudsz szoptatni akkor sem néznek rád ferde szemmel.
2009. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Még ma is,szerte a világban ahány ország annyiféleképpen "etetik" a babákat..és láss csodát mindneki felnő. Sőt régen ennyi allergiás sem volt.
2009. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Te! Én is ezen akadtam fenn!! A durva, hogy nem tejet melegített szerintem, hanem tejbedarát főzött!!! :-)))) Szerintem azért az is benne van ebben, hogy még a 18-20 évvel ezelőtti tej sem az, ami a mai. Érts ide mindent. Hogy mit eszik a tehén, hogy hogyan tartják őket, hogy gyűjtik, manipulálják a tejet. De én is nagyokat kuncogtam rajta. Meg se Jutka, se Mágenheimné nem szoptatott!!! Őrület:-))) De én azért tuti betartom, hogy 1 éves kor előtt, tuti nem adok tejet a babámnak. +++
2009. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak. Lehet tényleg tejbegríz volt ez nem derült ki. Én sem adok egy éves korig tejet. Szerintem azonban a túlzott ovatoskodás sem jó.

Még annyit, hogy ha a tej minőségével lenne baj, és ezért nem adható, akkor bizti "csinálnának" direkt pici babáknak való tehéntejet.

2009. jún. 24. 13:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Erre még nem is gondoltam! Lehet, hogy ez lesz a következő lépés! De Vágási Jutka is megmondta, hogy "ez a tej direkt neki készül!!". Tehát akkor már volt ilyen! :-))) +++
2009. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!