Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj lenne? Miért csinálja ezt...

Baj lenne? Miért csinálja ezt 3 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Eddig egy tündéri ksicsajszi volt. Kb egy hete megváltozott minden, délutánonként egyfolytában sír, se a kiságyban, se kézben, sehol nem jó neki. Nagyon nehezen nyugszik meg. ÉS az esti alvás egy káosz. Annyira jár keze lába, hogy csak nagy nehezen, takaróba betekerve lehet elaltatni. A hasa tuti nem fáj, viszon a fogai már lehet mocorognak? És két napja reggelente is azt veszem észre, hogy nagyon kapálozik a kicsi kezeivel, és nyöszörög, de alszik. Mitől lehet ez????
2011. febr. 1. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Fejlődési ugrása lehet, tedd gyakrabban cicire.
2011. febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első tudja jól.

Tudod mi a növekedési ugrás?

2011. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fejlödési ugrásban van. A foga biztosan nem jön még, és nem is érzi még. Ha nem huzkodja a lábát akkor nem a hasa, viszont lehet éhes. ha cicis akkor tedd gyakrabban cicire, ha tápszeres vagy vegyes akkor adjál neki tápszert.

napi 3x-nál nem kell neki többet aludni, lehet ezek is csak fél órások, az esti alvásnak legyen menete, de bizonyosodj meg róla hogy tuti nem éhes már. ha jár keze lába akkor még nem álmos, játszál vele, beszélgessetek, mutogass dolgokat, már tudsz a kezébe adni dolgokat amit nézeget, járj vele körbe mutass meg neki mindent, és ha már ásitozik vagy dörzsöli a szemét próbáld csak elaltatni.

2011. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3,5 hós a kisfiam, nekem mondjuk nem sír, de nem alszik valami jól...Egy pár napja nagyon szépen tartja a kis fejét, és azóta lefekvéskor úgy "dobálja" össze vissza, hogy nemigaz...jóformán le kell fognom, és nyomnom az ágyra hogy megnyugodjon, és a mozgásával ne tartsa magát ébren...ráadásul mikor félálomban van, akkor is elkezd egyből mocorogni és felébred.Én arra tippelek, hogy fejlődik a mozgásuk, ezért nehezebb megnyugodniuk.Mert ugye mikor kisebb volt, akkor nem volt túl sok választása, mikor letettem, nem tudott mit kezdeni...sokszor én is az ölembe veszem szorosan, és úgy altatom.Mikor elfárad, megnugszik, már nem kapálózik.
2011. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Katus007 ***** válasza:

Az én babám is szokott így viselkedni.

A fiam 3,5hós nálunk a foga az oka.(Hamarosan kibújik kettő.)Nézd meg be van e gyulladva az íne.

Akkor is ilyen ha front van, de lehet fejlődési ugrás is.

2011. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még szopizik a kicsikém, és igény szerint, ha óránként kér cicit, akkor úgy kap:)Biztos nem éhes és a hasa sem fáj. Este már annyira álmos volt, dörzsölgette a szemét ásítozott és mégsem tudott elaludni, mert járt keze lába. Ő is szépen tartja a fejét hason is, és most már ez tetszik neki, eddig utált hason lenni. Remélem hamar túlleszünk rajta, mert eddig aludt délelőtt kb 1-1,5 órát, délután 4-5 órát, 3-4 napja viszont egész nap max 2-2,5 órát.De türelem rózsát terem:):)
2011. febr. 1. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!