Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt nő a babák...

Mennyi idő alatt nő a babák lába egy cipőméretet?

Figyelt kérdés
A kisfiam 9,5 hónapos és szeretnék venni neki kocsicipőt, de fogalmam sincs, hogy hányas méretet vegyek.
2009. febr. 7. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A kocsicipőt hozzá tudod mérni a lábához, meg az még nem olyan vészes, ha picit nagyobb! De elég gyorsan nől még a lábuk, nekem van, hogy 4 cipőt is elfogyaszt egy évben a manóm!:)
2009. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mondták a cipőboltban, hogy hátul a sarkánál 1 ujjnyival kell, hogy nagyobb legyen a cipő, mint a baba lába. Persze ez a járós cipőkre igaz. Egyébként tényleg nagyon gyorsan nő a lábuk, nem tudom még meddig jó egy méret, de mindenesetre én kb. 1,5 cm-rel nagyobbat fogok venni kb. mint a lába.
2009. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Tényleg úgy kell mérni, hogy az ujjad beférjen hátul a cipőbe! De az 1,5 cm szerintem nagyon sok!Az kb. 2 méret!! Még ha kocsicipő is gondolom már ha fogod a kezét próbál menni! Nekünk is rossz ha nagy ránk a cipő nemhogy a pöttömkéknek!Meg a kocsicipő nem is annyira drága, hogy esetleg ne lehetne újat venni ha kinövi! Nekem az elsöt "széthordta" 1 hónap alatt!:)
2009. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!