Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki 1 év alatti babáját...

Aki 1 év alatti babáját tudatosan választotta el azoknak mennyi idő alatt sikerült teljesen abbahagyni a szopit? Illetve csak cicin alvó babát hogyan lehet leszoktatni a cicin alvásról, sajnos nekünk nagyon nem megy

Figyelt kérdés
9 hónapos a babám
2011. nov. 3. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőméknél kiváltotta az esti szopit egy cumisüveg meleg kakaó. Én csak a fogromlás miatt tartok ettől a módszertől, neki mindkét gyereknél bejött.
2011. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még csak 9 hónapos a babám, nem adhatok neki sem tejet sem kakaót...
2011. nov. 3. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is 8.5 honapos koráig cicizett,

7 honapos koráig rendesen aztán utána már csak esti cici volt elaludt rajta nem igen evett csak nyammogott meg éjjel cicizett, de mivel evett már pátr fajta dolgot, és csak este kellett a cici, sok értelmét nem láttam, mert nem is evett hanem cumizott, igy fürdés után ugyanabban a hintaszékbe beültem, egy cumisüvegbe tettem higitva tejpépet, és ugy etettem meg, ugy öleltem mintha cicizne utána cumi a szájába de minden mozdulat és ringatás ugyanugy mint cicinél, a 3. napon már nem akart ringatozni se, tejpép után cumival betettem az ágyba azota egyedül alszi kel, és a cicit se kereste soha többet.

2011. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kakaót 9hós korban is adta már, enyém is 9 hós, én megvárom az 1évet ezekkel, biztos ami biztos, bár én 4hós koromtól ittam tehéntejet anno és semmi bajom.

Szerintem is ki kell vmi rituálét alakítani vagy a meglévőbe belecsempészni egy új részt pl előző hozzászólónál a tejpép és főleg nem feladni 2 nap eredménytelenség után. Sok sikert!

2011. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!