Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabátokkal otthonlévő...

Kisbabátokkal otthonlévő anyukák nem érzitek néha, hogy nagyon egyformák a napjaitok?

Figyelt kérdés
Milyen programokat csináltok otthon a babával (barátnős beszélgetés),vagy hová szoktatok elmenni együtt a kicsivel?
2011. febr. 1. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semmi programunk nincs,nem igazán ismerünk itt senkit,babásokat meg végképp.ha kimozdulunk akkor vagy sétálni megyünk ha jó az idő játszó térre hintázni,ha kicsit messzebb gondolkozunk akkor meglátogatjuk a mamát és a dédit.itthon pedig mondókákat mondunk,figyeli ha főzök vagy takarítok,szerep játszósat játszom vele a kedvenc kutyusával.és általában a napi programja kipakolni a szekrényekből
2011. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem hogy úgy érzem, az is :( kivétel délután mikor minden nap mást csinálunk, kiruccanunk :)

játszóház, játszótér, közért, bevásárlóközpont, unokatesó, nagyik, dédik, babás barátnők, minden napra kitalálunk valamit kivétel ma, mert még mindig alszik, így ma ki se mozdulunk :S

2011. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha itthon vagyunk akkor tényleg elég monoton, de sajnos keveset vagyunk itthon, mert heti 2-szer fejlesztésre járok a kislányommal, heti kétszer pedig a mamáéknál van, mert nekem kell fényterápiája járnom.

Ha itthon vagyunk a délelőtt eltelik, mert akkor együtt házimunkázunk :)

Délután lemegyünk sétálni és nagyon várjuk apát haza.

2011. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hála Istennek, még nem érzem így. 3,5 hónapos a kislányom, általában 8-9 óra között ébred, eszik, majd játszószőnyegezünk egy kicsit, így ébredéstől 1,5-2 órát fönt van, és napról-napra mutat valami újat. Aztán alszik egy kicsit, addig én megcsinálom a fontosabb dolgokat(házimunka, egy kis net...), és lassan kel is föl majd 2kor jön haza apa. Eddig tetszik:)
2011. febr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:van egy-két babás ismerősöm, ha jó idő van sétálunk, együtt megyünk védőnőhöz, vagy csak a boltba, aztán egy-két ismerős is meglátogat, néha még babanézők is jönnek.
2011. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia első, hol laktok? Hátha pont szomszédok vagyunk :)
2011. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha úgy érzem,igen,hogy nagyon egyformák a napok ettől egy kicsit monotonná válik de ez azért van mert van egy jó kis napirendünk,tehát majdnem minden nap ugyanúgy történik!de én ezt azért nem bánom mert a babámnak ez a jó!Ettől érzi magát biztonságba,hogy tudja mi után mi következik(alvás,evés,játszás)Bár ettől függetlenül próbálok azért programokat kitalálni ami neki és nekem is jó!Pl.babaúszás,babás anyukákkal összejövünk,keresztszülőket,rokonokat meglátogatjuk,el megyünk kocsikázni,bevásárolni,barátokhoz megyünk vagy ők jönnek,nagyszülök jönnek vagy mi megyünk,szóval azért próbálom színesebbé tenni a napokat meg neki is kell társaság,hogy szocializálódjon!Már nagyon várom,hogy kitavaszodjon mert akkor lehet menni biciklizni illetve nyáron strandolni!Most 8,5 hós.
2011. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!