Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és mit foglalkoztok...

Mennyit és mit foglalkoztok 12 hetes kisbabátokkal? És miket tud már csinálni? Súlya mennyi?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia az én babám az majd 23-án lesz 12 hetes.Most már igényli,hogy foglalkozzak vele.Lefektetem a hátára és csörgöt nyújtom neki,hogy megtudja fogni a kezével.Pár napja már elfordul a hátáról az oldalára.Addig játszok vele mig meg nem unja.A súlya 7550 kg
2011. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az enyém 15 hetes már,6280gr a súlya,bár ő koraszülőtt volt,de már oldaláról hasára fordul.Sokat alszik még napközben de ha fent van leginkább azt szereti,ha ölben nézelődhet.A játszószőnyegen szereti a csörgőket nézni,pofozni és az ágyában a forgó-zenélő macikat is nézi,nevet rájuk.De a játékot még hamar megunja,kb 15-20 perc és elálmosodik.De azt imádja,ha bohóckodok,éneklek neki,puszilgatom a hasát.Valahogy a lányom sokkal többet "játszott" már ennyi idősen.
2011. márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az én babám még 6 kiló sincs...! A tiétek "anyatejen él"? Az én kicsim nagyjából fele-fele arányban eszik anyatejet és tápszert. Ő nemigazán forgolódik, nyugisan fekszik háton. Csörgők, lelógó játékok nagyon érdeklik, elvan velük egyedül is
2011. márc. 16. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
mi tegnap voltunk 3 hónaposak. az egyém is elvan egymagába, a csörgökkel , a kiságyban, a pihenőn és a játszó szőnyegen. Még mi sem forgolodunk, sokat kapálozuk, "fut", nyúl a tárgyakért, sokat dumál. Súlya 5500 gr, 62 cm.fele fele arányban kapja nálunk is a tejet, meg a tápot, kb 2 hete van ez az arány.
2011. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Az enyém csak anyatejet kap.Mi 2450gr-mal születtünk és 49 cm-rel a 35.héten,kicsit korábban mint kellett volna,de mivel minden rendben volt a babával 3 naposan már szopizhatott is,addig lefejt tejet adhattam neki üvegből.Most 3 és fél hónapos 6,3 kg és 58 cm.Félelmetes iramban növekszik/a lányom ennyi idősen 5,5 kiló volt pedig ő is csak anyatejet kapott/de gondolom a koraszülött babák nagyobb iramban növekszenek,meg eleve a fiúk mások persze.
2011. márc. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj kedves kérdező, az én babám 4,5 hós és most 6,1 kiló, orvos, védőnő szerint is ideális a súlya. Csak anyatejes.

Már 3 hónaposan fordult, most már mindkét irányba és most már kúszni is kezd! Egy 7-8 kilós baba nem biztos, hogy ezt ilyen könnyen megcsinálja.

2011. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 hónaposan 6,5kg volt és 61 cm. Oldalra fordult(13 hetesen pedig hasra). Szeretett elnézelődni a játszószőnyegen, imádta ha járkálok vele a lakásban, a kaktusz mindig levette a lábáról, beszélgetett vele:):):).

Sokat nevetgélt, és délutánonként 3-4 órát aludt egyben:)

2011. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!