Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha olyan helyre mentek ahol...

Ha olyan helyre mentek ahol nincs lehetőség arra hogy megcsináld a babádnak a tápszert megcsinálod még otthon, vagy mitcsinálsz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 17:24
 1/5 kisnita ***** válasza:
Mielőtt elindultok csináld meg és tedd termoszba vagy lehet kapni melegen tartó táskát cumisüvegnek, abba ha elviszed nem hűl ki.
2011. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én jól felforraltam a vizet, és termoszba tettem, meg vittem külön is vizet, hátha túl forró marad és kell hűteni kicsit.

És amikor kellett, gyorsan bekevertem.

2011. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is pont úgy csináltam mint a 17:39-es.
2011. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam, melegen tartó táskába forró víz, az addigra épp jó hőmérsékletű volt, amire kellett, külön a tápszer és csak összekeverni. Mondjuk az üveg elmosásával gondban voltunk, pl 6 hónapossal egész nap a Balatonon, csap nuku. és erre nem gondoltunk:)
2011. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy termoszba viszek forró vizet(szinte egész nap forró marad benne a víz) egy cumis üvegbe meg felforralt, de lehűtött vizet, meg egy üres cumis üveget, amibe bekeverem.
2011. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!