Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hindit otthon van lehetőség...

Hindit otthon van lehetőség tanulni? Tudja bárki beszélni?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy norvég programban készülök fel Indiára, de hindi tanár nélkül. Magamtól próbálkozom, ezért kellene valaki, aki rendszerezi az ismereteimet.. Februárban indulok, előtte még otthon január első hetében keresek tanárt..
2010. dec. 5. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én indológiát tanulok az ELTE-n és emiatt tanulok hindít és szanszkritot is. Nem vagyok túl perfekt még, szeptemberben kezdtem, de azért viszonylag már elboldogulok kezdő szinten. Ha gondolod, emailen keresztül megírhatod a problémás dolgokat, de előrebocsátom, hogy én is még eléggé az elején tartok :) Ha komolyabban kéne, akkor tudok ajánlani ismerőst, aki most végez a szakon, és jóval nagyobb múltja van a hindível :)
2010. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!