Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik valami, ami a szülésko...

Létezik valami, ami a szüléskor kialakuló aranyeret elmulasztja?

Figyelt kérdés
Szülés előtt nem volt aranyerem, de elhúzódó kitolási szakasz miatt kialakult. Azóta minden keményebb széklet eseté vérzik is.
2011. febr. 1. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia


nekem van kremem es kupom is, de nem haszal eddig

ezek recept nelkul kaphatak, de most anyukam kuld nekem postan (kulfoldon elunk) receptkoteleset is

gyogyszer+kup

sajna az enyem mar nem csak szekeleskor verzik, igy mindib tisztasagi betetet kell hordanom

ha nem javul, csak a mutet marad nekem

mennyi volt a kitolasi resz? nekem is amiatt lett sajna:(

2011. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Sperti kenocs segitett terhesseg alatt. Viszont, ha verzik is, akkor nem artana egy dokit felkeresned. Addig is ugyelj arra, hogy olyasmiket fogyassz, ami lazitja a szekleted. Faj is?
2011. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

jobbulast kivanok ez lemaradt bocsi


ha gondolod leirom eddig mit haszaltam

ha nem ennyire gaz mint az enyem biztos elmulasztana

2011. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Herbanet balzsam
2011. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem a terhesség alatt jött ki, (szülésem császár volt)

utána még megvolt egy darabig, és is a Spertit használtam, de csak néha kentem be, mert nekem nem fájt hálistennek, meg nem is vérzett

aztán magától elmúlt

mindenképp olyanokat egyél, ami lazítja a székletet

2011. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én csak herbériás körömvirágot kentem az aranyeremre szülés után,meg a gátmetszésre is,és nagyon gyorsan helyre jött töle mindkettö.

Próbáld ki,hátha használna neked is!


Jobbulást kivánok neked!

2011. febr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

bocsi,utolsó vagyok!


Herbériá-t irtam,de herbáriásat akartam,csak elgépeltem :)

2011. febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt majdnem kijött, már éreztem. A dokim javaslatára Mastu kenőcsöt vettem. Nagyon jó, 2 nap múlva már nyoma sem volt. Így most már benne is van a kórházi pakkomban, ha kijön a szülésnél, tuti ezt fogom használni.
2011. febr. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fekete nadály kenőcs.
2011. febr. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Persze mikor vérzik olyankor fáj is, aztán bekenem Hemorid krémmel, és visszahúzódik kisebbre, de olyankor is látszik. Szerintem külső aranyér, mert mindig látszik, csak van mikor jobban meg van duzzadva, de ha krémezem újra kisebb lesz. Gondolkodom rajta, hogy elmegyek dokihoz, és figyelek addig is az étkezésemre.
2011. febr. 2. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!