Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos a kisfiam, kb.4...

6 hónapos a kisfiam, kb.4 hetes kora óta küzdünk a popsiján állandóan kialakuló tüskés gomba ellen,2 hét kezelés után eltünik majd 1 hét múlva újra előjön. Van valami jó módszer ez ellen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
tuskes gomba? az milyen? probaltam utana nezni a neten, de nem talaltam rola semmit..
2009. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És az orvos mit mondott? A Canesten krémet már próbáltad? Főzzél kammila virágzatot, szűrd le és minden pelusozáskor azzal mosd meg a popsiját majd hagyd szellőzni egy kis ideig. Ezután Canestennel kend be és ezt mindaddig így csináld amíg a gomba eltűnik és még utána is legalább egy hétig! Nálunk ez vált be. Ne használj popsitörlőt és ne válts pelus márkát sem. Mielőbbi gyógyulást 11 hós kislány anyukája
2009. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az orvos csak annyit mond, hogy ez nagyon makacs dolog, nagyon jó a kenőcs amit fel szokott írni abban is van Canesten csak egyéb vivőanyagokkal van keverve és krémezés előtt Merbrominnal fertőtlenítem (ettől gyönyörű piros minden). Nem váltottam pelust sem és popsitörlőt sem ezért nem értem miért nem tudom kikezelni.
2009. márc. 24. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!