Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap szeretném elkezdeni a...

Holnap szeretném elkezdeni a tejet kisfiamnál. Hogy adjam neki először? Milyen higitásban és mennyit? /házi bocitej/

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem először felesben próbáld

és előtte jól forrald át a tejet

2009. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Ha még nagyon pici, akkor én azt olvastam egy könyvben, hogy harmada legyen csak a tej. És tényleg forrald fel.
2009. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 10 és fél hónaposomnak a védőnő tanácsára hígítatlanul adtam, forralva és lehűtve. Persze csak akkor add, ha nem tejérzékeny.
2009. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
10hónapos a kisfiam,és nekem azt mondták 1éves korig ne adjak de mindent kicsit hamarabb kostolunk,és persze nem nagy mennyiségben.
2009. febr. 8. 21:04
 5/5 anonim válasza:

Nekem mindhárom gyerekem 3 hós korától tejet ivott.Először pár hónapig harmadoltam,aztán felesben kapta.Tíz hónaposnak már lehet hígítatlanul is adni.Persze forralva.És csakis akkor ha nem érzékeny.Adj neki kóstolóba,aztán várj egy-két napot.Ha nem pöttyösödik ki,akkor adhatok folyamatosan.

Szerintem az nagy marhaság,hogy egy éves kor alatt nem lehet adni a babáknak tehéntejet.Akkor nagyanyáink mit ettek ha nem volt az anyukának teje?

2009. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!