Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babáitok játszanak a koruknak...

Babáitok játszanak a koruknak megfelelő fejlesztő játékokkal? Vagy nálatok is a TV, mobiltelefon, zoknik, és minden egyéb a nyerő?

Figyelt kérdés
Van fából készült formagyűjteménye, amit bele tudna pakolni a fadobozba, poharai, amiket egymásba kéne pakolnia, de nem érdeklik különösképpen...9 hós anyukája
2011. márc. 27. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindennel játszanak az enyémek. Játékkal és használati tárgyakkal egyaránt. Sőt előszeretettel össze is variálják ezeket.

Szerintem 9 hónaposan még kicsi a fejlesztő fakockákhoz. Majd játszik velük, ha nagyobb lesz.

Egyébként bármennyire is jól ismerem a gyermekeimet, sokszor én sem tudom belőni, hogy mi lesz nekik a "nyerő", mindig meglepnek. :o)

2011. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is vannak fejlesztő játékaink, szeret is velük játszani,de sokkal jobban élvezi a fiókok (bugyik zoknik gatyák) kipakolását. :)
2011. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Na igen! Nálunk is van sok "okos és szépen kifejlesztett" játék, jól ki is találták, hogyan lehetne vele játszani, de bizony a lányomat ezek nem igazán érdeklik. Jó, néha elvan velük, de hosszabb távon sokkal nyerőbb a telefon, a konyhában a fakanál és a lábas, a szűrőt is nagyon kedveli, a zoknis fiókot pakolja állandóan ki-be, és mikor mit talál magának. Ja az ásványvizes flakonokat és a szódás palackokat is szereti pakolászni. A vicc, hogy vettem neki homokozó cuccokat, a lapátot használja is, de a szemetes lapáttal azért mégis csak jobb a homokot pakolni :).
2011. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 1 éves lesz. Az egyetlen játék, amit rendeltetésszerűen használ, egy ikeás járássegítő. Van egy tonna játéka, kaptunk kölcsön "fejlesztőket" is (szerintem csak azért mondják fejlesztőnek, hogy el tudják adni) de nem érdekli. Mobil, kulccsomó, távkapcsoló, ruhák kipakolása a szekrényből, macskahajkrászás, minden mehet, de játékkal játszani?áááááá....:)
2011. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az en kisfiam 14 honapos. Most kezdte bedobalni a forma bedoboba a formakat de persze neha a kort a haromszog helyere akarja begyomoszolni, nem megy es tovabball. Ha segiteni akarok neki akkor az sem jo. Ugyhogy ezzel max 5 percet ha jatszik. :) De bezzeg a kocsikulcsok nagy kedvencek. Ezekkel setalni szokott fel le a lakasba es egyik sarokbol pakolja oket a masikba. Multkor 40!!! percig ezt csinalta mellettem a konyhaba. :) Egy regi tv taviranyitojabol kivettem az ellemet es ez a masik kedvenc. A munkahelyemrol hoztam egy lerobbant vezetekes telefont amit ki akartak dobni. Ronda fekete nagy gombokkal. Huuuu na ez aztan bejott. Egesz nap nyomkodja a gombokat amik egyebkent semmit sem csinalnak es kiaballja, hogy "hallo". Cipeli magaval ide oda. Nem lehet tolle elvenni mert ki is torne a vilag vege. Multkor rokonlatogatoba is kellett vinni a telefont. :) Ezenkivul nagyon jo a citrom facsaro, sajtreszelo (muanyag) ures fagyis doboz, ures uditos uveg, golyok, labda. A tobbi jatekara szinte ra sem nez. Pakolja ide oda de lehet zenelo kacsa vagy nyerito lo.... nem erdekli annyira ot. Egyedul a konyvek, azok meg lekotik ha nagy szines kepek vannak benne es allatos.
2011. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz már 2,5 évese, de most épp a számológéppel meg a kis 2 oldalú zsebtükrömmel játszik.

Mindig is nagyobb szám volt neki egy reklám újság, papírguriga mint akár melyik csoda játéka.

2011. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A 14 honapos kisfiam a jatekai kozul csak az autokkal jatszik el, meg ami gurul. A "fejlesztokkel" csakis ugy, ha ott ulok vele, de akkor sem tul sokaig birja. Taviranyito, mobiltelefon, flakonok, ruhacsipesz nalunk is.....
2011. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
játszik mindennel, imádja a használati tárgyakat, merőkanál, fakanál, távirányító, de a zenélő játékokat formabedobókat is szereti
2011. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2 éves múlt, de nem tudok neki olyan érdekes játékot venni, ami túltesz egy konyhai eszközön;)

Kedvencei: fakanál, sodrófa, tésztaszűrő, gázkulcs, vödrök, szemeteslapát, zacskók, ruhaakasztó, távirányító...

Pedig annyi játékuk van, de ezek a dolgok ezerszer érdekesebbek:)

2011. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszoló jól írta!Minden jó ami nem az ő játéka!Szoktam is mondani hogy a szülők maguknak veszik a játékokat!!!
2011. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!