Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor elkezdtetek tejpépet...

Amikor elkezdtetek tejpépet adni a babátoknak hipoallergént vagy simát vettetek és az is kóstoltattátok e, ill 1 vagy többféle ízűt adtok e?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha pépet vettem vagyis irattam a dokival - milupa- de utálta egyszer vettem sztracsatellásat azt is.


többet nem vettem mert amit kaptunk mintákat - bourbon vaniliás- se ette meg feleslegesnek tartottam.

2011. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szilágyi anyuka ***** válasza:
100%
Én HA-t vettem,mert tápszerből is azt eszi. A Milumil HA vaníliás rizspéppel kezdtük. Az én fiam nagyon szerette. Szinte minden ízűt kipróbáltunk már, mindet szereti.
2011. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A babám már 6 hónapos. Én 4 hónapos korában adtam neki először tejpépet (amúgy sajna tápszeres baba:( ). Nem kóstoltattam,hanem rögtön a korának megfelelő mennyiséget adtam neki,amennyit tápszerből is. Először HA-s vaníliás Milumilt kapott (ha orvossal felíratod,olcsóbban veheted meg,mintha anélkül vennéd). Ízlett neki nagyon. Ezután már többfélét próbáltunk, különböző ízekben. Jó étvágyú,mindegyiket elfogadta. Árban nincsenek nagy különbségek szerintem.Általában abból veszek,amit éppen leáraznak a Rossmannban,vagy a Dm-ben.
2011. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó,mert eddig én is ha-t adtam neki,csak most kaptunk egy sima málnás milupát és nem akartam,hogy kárba vesszen.Először csak felet adtam tegnap,ma már egy egész adagot.Amúgy az én babám is 6 hónapos és 4 hónapos kora óta eszi a milupa vaníliát.Köszi a válaszokat
2011. febr. 3. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!