Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fajta halat kóstoltatta...

Milyen fajta halat kóstoltattatok először a picivel?

Figyelt kérdés
Hány hónapos volt? Hogyan készítettétek?
2010. máj. 13. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Panírozott jó minőségü (olaj nélküli sütést) igénylő halrúdacska. Az egyéb módon elkészített halakat nem szereti. Egy éves volt mikor először adtam Neki.
2010. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7 hónaposan adtam neki először. Egy krumplit pici vízben csipet sóval megfőzöm, ráteszek egy kis konzerves rio mare tonhalat, felöntöm házi paradicsomlével, és turmixolom. Ma is ezt fogok csinálni neki. Imádja!
2010. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8 hónaposan kapott először halat. Roston sütöttem neki afrikai harcsa filét, vörös lazacot. Ezeket frissen vettem a Metro halas részlegén, de láttam fagyasztottat is. Nagyon szereti. Halrudacskát bizti nem adnék neki, mivel az nem hal filé, hanem őrleményből készítik.
2010. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
van 100% halfilé is 3x drágább mnt a többi de tényleg filé
2010. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Utolsótól kérdezném: hol tudok ilyen halfilét venni? Ja, és a tonhalas receptért is hála, nagyon jól hangzik. Biztos kipróbálom.
2010. máj. 13. 17:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A Frosta-nak van 100%-os halfiléje.

Én az Auchanba járok bevásárolni és ott szoktam venni.


Üdv.

2010. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!