Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén! Mikor kóstoltattátok...

Őszintén! Mikor kóstoltattátok meg a babátokkal pl. a répát, almát, krumplit? Bőv:Lent.

Figyelt kérdés

Nem úgy gondolom hogy direkt neki készítetted,hanem pl.husilevesből a répát összepépesítetted,és csak megnyalattad az ujjad vele.Hány hónapos volt a babád?

Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 6. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5 hónapos volt. nem nyalattam vele semmit előtte
2011. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
5 hónaposan. Most 10 hónapos, mindent eszik. Söt elöszeretettel kóstolgatja a sörömet, energiaitalomat, kávét, tormát, csípös dolgokat...:D Természetesen ez mindig csak 1 falatot, 1 kortyot jelent:))
2011. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

6 honaposan

addig csak tapszert es vizet kapott

nem siettem a kozzataplalassal, mert szivesen megitta a tapszert es hizott is amennyit kellett

most is madja a tapszert pedig mar 16 honapos

2011. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok

es en kulon Neki foztem, nem a mi etelunkbol kostoltattam

2011. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én almát már 3és fél hónaposan adtam neki.
2011. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én picim 3 hósan kapott először hozzátáplálást.Nem nyalattam hanem kanállal.
2011. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk akkor kóstolt a gyerek, amikor kíváncsi lett, mi mit eszünk... Ezt egyértelműen és félreérthetetlenül a jelzésünkre adta.

Levesből sárgarépát 7 hónaposan; husival, tésztával együtt kb 8 hónapos kortól...

2011. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Csak azért kérdeztem,mert a pici lányom most három hónapos,anyatejes,és a vasárnapi ebédnél kint ült az ölemben,és őrülten elkezdett cuppogni,és nyúlt a kezem után.Nem lehetett éhes,mert előtte evett.Nem kóstoltattam meg vele,mert korainak tartottam.Nagy baj lenne ha megkóstoltatnám vele mondjuk a répát ilyenkor?
2011. júl. 6. 12:43
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem még ne adj neki, kicsi ő még ahhoz. Nem valószínű, hogy pont a répa, mint étel kellett neki, hanem az a narancssárga, izgalmas új dolog, amit a mamájánál látott. Érdeklődő gyerek csupán. Vagy ne vedd öledbe, ha Te eszel, vagy tereld el a figyelmét mással.
2011. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
en 3 honaposan picit kostoltattam es 3 es fel honapos koratol mar hozzataplaltam.van egy baratnom akinek 3 es fel honapos most a kisbabaja es mar o is elkezdte.szerintem semmi baja nem lesz tole ha megkostoltatod vele foleg ha mar annyia erdeklodik a ti kajatok irant
2011. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!