Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 éves gyerekednek melyik...

1-2 éves gyerekednek melyik hajtogatós könyv, leporelló a kedvence?

Figyelt kérdés
Melyik írót, illetve illusztrátort szereti a gyereked?
2011. máj. 14. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát, írót, ilyesmit nem tudok, könyvet tudok: Állatóvoda, Babamozi a könyv címe.


[link]


Ki lehet nyitni, feltolni, letolni a könyvben képeket, pl. azt imádja, hogy van egy oldal, ahol két nyuszi sétál, és ha kihajtod a bokrot, előugrik a róka. Ilyenkor mindig jól megijedünk. :)


Ja, Picúrom 16 hónapos.

2011. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tasnádi Varga Éva: Alszik a rét

Még az enyém volt.

2011. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Anyám tyúkja. Imádja.
2011. máj. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az összeset nagyon szereti, de abszolút kedvenc már elég régóta ez a kettő:

[link]


[link]

2011. máj. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az egyik nagy kedvenc a Holló és társa kiadótól az Ottó, a markoló. A másik meg Arany János: Juliska elbujdosása.
2011. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ő nem leporellot szeret,hanem mondókás könyvet.mindkettőt a tóth könyvkereskedés adta ki,az egyik a kerekecske dombocska,a másik a ciróka maróka.elejétől végéig énekelem,mondom,amit ő is tud,mondja,nézzük a képeket.Ha végére érünk,kezdhetjük elölről,mert addig mondja,hogy még egyszer.20 hónapos
2011. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2011. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miniböngésző, Óriásböngésző.Az utolsó 2 hónapban a postán vettem neki könyvet, amikor csekket fizettem be. Mindig arra figyelek, hogy lehetőleg változatos képek legyenek benne, tehát ne ugyanazokat a szereplőket, tárgyakat lehessen minden oldalon látni, így töbet lehet látni, nézegetni, mesélni róla. Most mondókás/dalos könyvet kapott, akkor énekelni is lehet hozzá. Radvány Zsuzsa rajzait szeretjük.
2011. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is sok van 'forgalomban' mindig a 17 hónaposom választ: Sün Balázs; Altató; Este van, este van; Vidám barátaink az állatkertben; Három szép pillangó; Kisvakond; A kiskakas gyémánt félkrajcárja stb.

Illetve 'rendes' könyvből most Marék Veronika: Laci és az oroszlán (én is imádom), és a Kerekítő 1-2. része.

Érdekes, én Radvány Zsuzsát annyira nem szeretem, de a fiam igen.

2011. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg Radvány Zsuzsának nagyon kedvesek és kifejezőek a rajzai.

A fiam is szinte minden könyvét imádja, de kettőt különösen:

egy mondókás, ami nem leporello, ezért már hiányzik pár oldal belőle: mackó mackó ugorjál

És egy nagy állatos keménykönyv: Tíz kiscsibe (Bob bampton)

2011. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!