Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora bundazsákba/anorákba...

Mekkora bundazsákba/anorákba hozzam haza a babáma kórházból? Hatalmasnak tűnik a 62-es, de 56-ost meg nem éri meg venni azért hogy egyszer legyen rajta, míg hazahozzuk benne.

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam decemberben született. Az anorákján az áll,hogy 0-3 hónapos korig. 51 cm-rel született, alig látszott ki a bundazsákból, de egy-két hét múlva már szerintem jó volt neki. Most is azt használjuk, mivel még csak 7 hetes, de 3 hónapos koráig tuti nem lesz jó. A következő méretem pedig jóval nagyobb. Szóval szerintem ha nem nagy súlyú és hosszú babád születik, akkor azért egy ideig jó lesz. Boldog babázást!
2009. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól is függ, hogy mikor szülsz. Márciusig előfordulhatnak hidegebb napok, és ha hosszú lesz a babád, akkor az 56-os eleve nem lesz jó max. 2-3 hétig, vagy még addig se. Én 62-est vennék, hamar belenő.
2009. febr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél 62-est, azzal már kihúzzátok valószínűleg a telet. Ha eleinte elveszik benne a baba, nem probléma, még úgyse akar kilátni belőle, aztán meg gyorsan belenő. Az 56-os rucikat alig hordtuk, 55cm-el született a lányom.
2009. febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az 56-ost vedd meg. Majd meglátod, hogy még azért sokáig rá fogod tudni adni. És az olyan csúnya, mikor egy ilyen cuki kisbabán lóg a bundázsák, hogy szinte bele esik.
2009. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!