Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem 2,5 hónapos...

Mibe öltöztessem 2,5 hónapos pici lányomat? A bundazsákba már beizzad.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bundazsák? Az enyém most egy hosszúujjú ingben és egy ujjatlan frotír rugiban+zokni heverészik a kertben. Tegnap is így volt kint majdnem egész nap. Semmi baja.
2009. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú ujjas body, rugi, nem túl vastag kabátka vagy vastagabb kardigán, sapka, esetleg egy vékony takaró. Attól is függ, mikor viszed ki a babát és, hogy hol sétálsz vele.
2009. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan vékonyabbra.Én babit,rugdalozot,vékonysapit adok rá,na meg egy zoknicskát.Ez volt a tegnap.Ma talán a zoknit leveszem.
2009. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!!! Nélkületek ma is túl öltöztettem volna szegénykémet!!! :)))
2009. ápr. 6. 09:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát a minap én is úgy beöltöztettem szegénykémet (harisnya, vékony nadrág, rövidujjú body, hosszúujjú pulóver, vékony sapka, takaró), hogy 1 perc után verte a víz és mi egy darabig autóval is mentünk. Tegnap volt rajta: zokni, vékony nadrág, hosszúujjú, mellényke, sapka és estére (6 - fél 7) betakartam pokróccal.
2009. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azért jobban felöltöztetem a lányom: rövidujjú body, 2 vékony felső, kötött pulcsi, mai vékonyabb, harpisnya, gatyó, kis cipő.
2009. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja 1 v. 2 vékony sapi, és egy közepes vastagságú pléd
2009. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegnap hosszúújjú body+rugdalózó volt rajta. Ha árnyékba mentünk, adtunk rá egy plüss kiskabátot. Meg volt rajta egy vékony kissapek. A vékony kistakarót mindig rárakom, jobb a közérzete, könnyebben alszik tőle.
2009. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!