Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol rendeltek kemény lapos...

Hol rendeltek kemény lapos mesekönyvet, lapozót olcsón babátoknak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Coopos boltban veszem a leporello könyveket 399 Ftért, meg néha a városban szokott lenni sátras könyvvásár, ott szoktunk még könyveket venni.
2011. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
konyvnet.hu-ról rendeltem karácsony előtt. Ált. 20% kedvezmény van, személyesen a Mexikói útnál lehet átvenni. A 90%-os könyveknél volt egy kis gubanc, mégsem volt könyv..., de ez nem az ő hibájuk. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak.
2011. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én elkezdtem a könyvtárból kikölcsönözgetni a leporellókat, mert úgy is elunja mindegyiket egy idő után. Így viszont örül, hogy mindig "újat" lát, de még sincs hiszti, ha már visszavittem az adott könyvet.

16hós fiúnk van.

2011. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bookline-ról szoktam rendelni, és a pólusban veszem át személyesen.
2011. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is coop boltban veszem őket. A mi boltunkban gyakran hoznak, és mindég más meséket.
2011. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!