Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babás anyukák, hogy...

Pici babás anyukák, hogy gondoljátok a következő esetet? Másnál volt ilyen gond? 9-hetesek vagyuk.A probléma az,hogy a férjemnek a tatája meghalt,de a babát nem látta mivel nem vittük ki az öregek otthonába.

Figyelt kérdés
Ebből anyosom kerekiett egy hatalmas gondot,mivel a tata úgy halt meg,hogy nem látta a dédunokáját!
2009. febr. 8. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Neharagudj a válaszért, de sajnos már teljesen mindegy. Ezen kár problémázni. Nekem volt hasonló eset az ismeretségemben, ott mellé rakták az ultrahang képet a babának. Megjegyzem én ezt nem tartom helyesnek.
2009. febr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére én nem jártam ebben a cipőben, de megkérdezném az anyósodtól, hogy ha ennyire szívén viseli a tat sorsát, akkor miért dugta öregek otthonába? Akkor talán otthon kellett volna ápolnia, nem? Én is sajnálom a bácsit, hogy nem láthatta a dédit, de egy pár hetes pici babát nem feltétlenül jó, pláne ebben az influenzás időszakban olyan helyre vinni, ahol biztosan sok a beteg. Ha ezt nem érti meg az anyósod, akkor talán nem szereti eléggé az unokáját.

Az én nagypapám pár héttel a kislányom születése előtt halt meg. Én még bementem hozzá a kórházba, de ő maga küldött haza azzal, hogy vigyázzak a babára. Pedig nyár volt, nem volt semmiféle járvány és a kórházban a kardiológián feküdt, tehát nem is olyan helyen, ahol sok a fertőzés.

A férjed mit gondol a dologról? Talán neki kellene az anyjával beszélnie. Bár elég szörnyűnek tűnik az anyósod, részvétem.

2009. febr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ekkora csecsemő nem való az öregek otthonába. Az anyósod valószínűleg egyfajta pótcselekvésként problémázik ezen. Azok szoktak ilyen dolgokba utólag belekapaszkodni, akiknek lelkiismeret furdalásuk van. Gondolom saját magát tökéletesnek hiszi, mint minden anyós.
2009. febr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 8. 09:01
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Én sem vittem volna...anyóssal pedig ne foglalkozz,a te babád,a te érzéseid a fontosak.Az pedig eszetekbe se jusson,h mellé raktok egy fényképet a babáról(a temetéskor).Az első válnak igaza van,nem szabad!!!!!!!!!!!

2 gyerekes anyuka

2009. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos, nekem a nyagymamám van Idősek otthonába, az állapota miatt nem lehet otthon ápolni, és azt sem lehet tudni, hogy meddig lesz közöttünk. Nekem a saját lelkemnek kellett, hogy bevigyem és megmutassam neki a dédunokáját. Egyszerűen egy olyan napon amikor szép idő volt, akkor betettem a kocsiba és megmutattam. A fiam ugyen nem fog emlékezni Rá, de Ő attól, hogy látta boldog volt. Nem akarlak bántani, de ha a Te nagyszülődről lett volna szó, akkor se vitted volna be?
2009. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vittem volna az én nagyszüleimnek se az öregek otthonába.A gyerekem a legfontosabb,nem hiányzik ,hogy beteg legyen!!!
2009. febr. 9. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!