Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél pici korban kötött...

Akiknél pici korban kötött csipő probléma volt, és terpeszpelus használatától meg tornától rendbejött, később nem volt semmi ortopédiai gond?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 11 hónapos, eddig nem volt gond. 1 hete indult el egyedül, és nem látom, hogy bármi baja lenne. Mostanában kell visszavinnem az ortopédiára, remélem a doktornő is ezt fogja mondani.

Nálatok lett valami következmény?

2009. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kellett ilyet hordanom!

Azóta 30 éves vagyok, semmi gond a csípőmmel, és van 2 gyönyörű, egészséges gyerekem:)

Remélem nálatok is minden rendben lesz!

2009. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Lányom lassan 14 hónapos, kb. egy hónapja megy, kicsit olyan, mintha egyre inkább befelé állnának a lábfejei, amiről mondjuk tudom, gyakori a kicsiknél, de azért picit aggaszt, főleg, hogy már pici baba korában is mondták, h befelé áll (faros volt, talán azért is), akkor tornáztattuk is.

Mi a Karolina útra jártunk annak idején a kötött csipője miatt, akkor ott nem mondták, hogy vissza kellene mennünk, de azért bejelentkeztünk az illetékes ortopédiára, de sajna csak novemberre adtak időpontot, majd próbálkozom azért máshová is.

Remélem, nincs gond vele.

Köszi a válaszokat!

2009. szept. 11. 16:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Remélem tényleg nem lesz gond a kicsivel. Novemberi időpont? Az szép.

Kisfiamnak, amikor rendbe jött a csípője, a doktornő mondta is, és bele is írta a kiskönyvébe, hogy ha önállóan megy, akkor mindenképpen vigyem kontroll vizsgálatra.

Neki nem állnak befelé a lábai, inkább kicsit kifelé áll.

2009. szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!