Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ennyire megvált...

Normális, hogy ennyire megváltozott a babám széklete mióta főzeléket, gyümit eszik?

Figyelt kérdés

7 hós a kisfiam, kb másfél hónapja eszik gyümiket és 1 hónapja főzelékeket is. Pár hete szinte minden pelusban van kaki, de általában csak "nyuszibogyó"-szerű.

(Almát, barackot, banánt, körtét, szilvát, répát, sütőtököt, cukkinit, céklát, krumplit evett eddig.)


2009. febr. 8. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Kisfiamnál ugyanez a helyzet, szilárdabb lett a kakija, nehezebben is nyomja ki. szerintem amiatt van, hogy több folyadékot kellene innia. Küzdök vele, mert nem issza a vizet vagy a teát, cukrozott leveket pedig nem akarok neki adni. Úgyhogy próbálkozok, többször megkínálom, de csak fintorog.

Szerintem te is itass a babáddal több folyadékot.

2009. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kislányom szintén 7 hós,volt nekünk is ilyen gond,aztán amikor a főzelékjébe olaj helyett margarint teszek,azóta normális a széklete.
2009. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megváltozik valóban a kakijuk,de az sem jóha csak bogyós,ahogy az első válaszoló írta,próbálj meg több folyadékot adni neki.Esetleg még annyiban tudsz segíteni,hogy a gyümiket kevered,ami hajt,ahhoz egy kicsi olyatami fog,pl. én szilvát almával ,vagy barackot banánnal keverem.
2009. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!