Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok olyan folyékony...

Ajánlanátok olyan folyékony mosószert ajánlani ami nagyon jó mosási hatékonyságú, nem irritálja a baba bőrét és árban is jó?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a Sparos saját márkásra, DM-sre, Lidl Formilra stb. Ha tudtok írjatok árat is esetleg öblítőt ami szintén bababarát és jó árban van.
2011. szept. 26. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem az ariel a kedvencem, de tapasztalataim alapján jó a bonux is.

Ha minimális mennyiségű mosószert használsz, szinte mindegyik mosószer jó egyébként. Öblítőt nem teszek mellé, pedig már nagyobb a gyerkőc. Én az öblítőt látom "veszélyesebbnek" egyébként.

2011. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Tescoban gyakran akciós a persil. 4,5 l kb 2500 ft. Nem tartozik a legolcsóbbak közé, de amíg ebből csak egy fél adagolóval kell, addig a formilból egész. Ráadásul van belőle sensitiv is, de a sima is bevált a kislányomnál. Nekem hónapokig kitart. A többi általad felsoroltat nem próbáltam.
2011. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az átalad soroltakat nem próbáltam.

Én folyékony Tide-ot használok, Silan Sensitive-vel.

A Tide gyakran akciós a Corában és a Tescoban is.

2011. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
pervoll vagy tomi folyékony, a DM-ben kuponnal a legolcsóbb.
2011. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a Dreft baba mosógélt használom, és Coccolino sensitive öblítőt. Ha szükséges, akkor Ariel Professional folttisztítót teszek a mosógélhez.
2011. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a Tomi mandulatejes mosógélt használom, a por mosópor nem vállt be, mert benne marad a ruhába, de a folyékony nagyon jó, szépen tisztít és a baba egyáltalán nem érzékeny rá, pedig sajna tőlem örökölte a kényes bőrét!
2011. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ami tényleg halványítja a foltot és jó a baba bőrének, az a Persil Sensitive gél. tényleg sokkal kevesebb kell belőle, mint másból, így már nem olyan drága.

ami olcsó, és jó a bőrnek, az Aro gél (Metro áruház), ehhez hozzáöntök folttisztítót, ha szükséges.


öblítőt nem szabad használni, mert benne marad a ruhában, az rosszat tesz a bőrének. de ha van olyan program a mosógépeden, hogy "plusz öblítés", akkor jó, mert így 1x kiöblíti az öblítőt is. nekem a Lenor sensite vált be. (babámnak nem használtam, csak mióta nagyobb.)

2011. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja, és az Aro mosógél most lesz akciós a Metroban, (238/l) 1073/4,5l!
2011. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Sajnos Metro közelébe nem jutok el így sajnos azt amit ajánlottál kedves válaszoló nem tudom kipróbálni. A lányomnál hígítva használtam és használom mind a mai napig az öblítőt szerencsére nem volt semmi baja tőle, pedig az ő bőre is érzékeny mint az enyém. Elkezdtük a mi ruháinkhoz nem hígítva használni az öblítőt és kijött az ekcémám tőle.
2011. szept. 26. 16:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a DM-es baba mosószert veszem, nagyon jó, nekem ez vált be a legjobban, nagyon érzékeny a bőre a kisfiamnak. Árát nem figyeltem, de gondolom, nem lehet túl drága.
2011. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!