Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen mosóporral lehet...

Milyen mosóporral lehet kimosni a baba ruháit? Én Biopon aktív folyékony mosószert használok a mi ruháinkhoz. Vegyek valami babáknak valót vagy használjam a miénket?

Figyelt kérdés
Sensitiv (Coccolino) öblítőt már vettem, az elvileg jó. De a mosóporról megfeledkeztem. 32 hetes vagyok és el szeretnék kezdeni készülődni.
2009. jan. 21. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Én ugyanazzal a mosóporral mostam a kicsi ruháit mint a miénket, sőt még együtt is! Nem válogattam, nem mostam külön, semmi baja sem lett tőle! arielt használok, de szerintem ez mindegy!

2009. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is mindegy a mosópor, bár az együtt mosást nem javaslom, legalább az első két-három hónapban.

Nem biztos, hogy jót tesz egy újszülöttnek, akinek még fejletlen az imunnrendszere, és még semmilyen baktériummal nem találkozott, hogy összemossák a ruháját, mondjuk egy farmerral, amiben a buszon ültek.

Van amúgy Gabi baba mosópor, dm-ben lehet kapni. Mi azt használtuk az első két hónapban.

2009. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
dreft baby&sensitive kamillás folyékony mososzer ,tide sensitive por alapu
2009. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én babaknak valo mososzert es oblitot vettem, de nem szuksegszeru.

arra vigyazz, hogy folyekony mososzer legyen, hogy a mososzer szemcsék ne ragadjanak a kis ruhak koze, vagy pedig ha port veszel, akkor olyan programon mosd.

amugy erdekes, hogy a mi mososzerunkre kimondottan ra van irva, hogy 18 even felulieknek :O

2009. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tide sensitive mosóport vettem. Én még az 5 és 9 éves lányaim ruháit sem mostam soha együtt a mi ruháinkkal. Külön szennyestartójuk van, nekik mindenképpen külön mosok, első perctől kezdve.
2009. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!