Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam magyar állampolgár,...

Kisfiam magyar állampolgár, de külföldön élünk. így kap otthon TAJ kártyát?

Figyelt kérdés
mert itt kint van betegbiztosítása, otthon anyakönyveztettük, de semmiféle papírt nem kaptunk az anyakönyvi kivonaton kívül.
2009. febr. 8. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
nem tudom, mi kellhet hozzá, mert amikor hazajöttünk a kórházból rá egy hétre jött a postán a kártyája. Még a kórházban voltak olyan kérdések, hogy mi az én címem, hova visszük haza a babát, talán ehhez kellett. Ha itthon jártok szerintem menjetek be egy TB-hez és kérjétek ki, kell, hogy kapjon, ha magyar állampolgár.
2009. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok, köszi:))
2009. febr. 8. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, igen kap tajkartyat csak neked kell bemenni a tb- hez mivel gondolom nem otthon szuletett. Legalabb is nalunk igy volt. Magyar allampolgar de Dublini szuletesu. Egybol kiallitjak neki meg az nap.

Sok sikert!

2009. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:)) igen, itt kint született ő is, akkor ha megyünk haza elintézem.
2009. febr. 8. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!