Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónaposan 3 deci tej+ 1...

13 hónaposan 3 deci tej+ 1 joghurt+ 1 túrórudi, néha kefir kevés?

Figyelt kérdés
Nem hajlandó többször tejet inni csak reggel felkeléskor. Hiába kínálom du és este is. Igaz 2.8-asat iszik, de félek hogy ez kevés. Igaz napi 1 joghurt és 1 rudi az alap. Meg 2-3 naponta egy kefír tízóraira kiflivel. Nem kevés ez a tejbevitel?
2011. febr. 3. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az orvos, hogy csökkentsem a tejbevitelt, mert inkább tápszert adjak helyette. Hát én ezzel nem értek egyet, reggelire másfél deci tej, tízóraira egy joghurt és ebédre tejes vagy tejfölös főzelék. Vacsira tápszert kap.

Szerintem elég.

2011. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem kevés szerintem.Fiam is 3,5 deci tejitalt iszik egy nap+minden nap 120 grammos joghurtot.És ennyi,max még amikor tejfölös,tejszínes kaja van,de az szerintem elhanyagolható.
2011. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!