Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól adható a...

Hány hónapos kortól adható a babának natúr joghurt, túró, kefír, hal (szálkamentes), hús?

Figyelt kérdés
Van -e kifejezetten babák számára készült joghurt, kefír, túró? Hányszor és hány grammot kell ennie egy-egy alkalommal? 6 hósan kezdtük a hozzátáplálást, most 8 hós a kisfiam. Anyatejesek vagyunk, igény szerintiek))) Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 3. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

8 hónapos korban lehet bevezetni a natúr joghurtot, kefírt (én kaukázusit és danonet vettem), reszelt trapista sajtot, tejfölt, túrót.

felesleges babáknak valót venni, vegyél mindenből naturt, abban nincs adalék és tegyél bele gyümölcsöt és turmixold össze.

rendesen ezeket is kóstoltasd mint a többi ételt, arra figyelj,m hogy a joghurt hajt, a túró fog

2011. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Turo, sajt, joghurt 8 honapos kortol adhato. Kefir csak 1 eves kor utan. Babajoghurtok leteznek,pont bevezetesnek nagyon jok!

Halat is mar ehet a 8 honaposod!

2011. febr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Pont a napokban adtam egy pici natúr joghurtot, és a védőnőm úgy leszidott érte...hogy azt csak 1 évesen lehet majd csak... akkor megnyugodtam! Annak kifejezetten örülök, h ezek szerint hajt is, mivel kissé székrekisek vagyunk. A többivel is szépen lassan elkezdek próbálkozni. Babajoghurtot amúgy hol lehet kapni? Bár ha nagyon drága akkor sztem ink natúrt adnék...
2011. febr. 3. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!