Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hós kislányom gyakran...

20 hós kislányom gyakran mondja, hogy kaki. Szerintetek mit akar ezzel jelezni?

Figyelt kérdés
Volt, hogy mondta kaki előtt, hogy kaki és rá pár percére kakilt, de sokszor mondogatja és nincs produktum. Bilire vagy Wc szűkítőre nem akar ráülni.Megkérdezem tőle üljünk -e a bilire először mondja igen de aztán meglátja és vonakodik. Nem erőltetem. szerintetek miért mondogathatja?
2011. febr. 4. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem érett meg rá.Az én lányom másfél éves,14 hónaposan kezdte el mondogatni hogy kaka,ha kakált.De rájöttem,hogy akkor is mondja,ha csak pukizik.Nem lehet,hogy őt is csak a szelek bántják,ezért azt hiszi,hogy kaka?
2011. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem hallom, hogy pukizna. nem tudom,akkor mi lehet.
2011. febr. 4. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van, az egyik gyerekem akkor is mondja, mikor látszólag nincs produktum. ez azért van, mert ő pisinél is jelez, csak nem tudja megkülönböztetni a két dolgot. HA pisil, ha kakil, akor is kakit mond.

A másik gyerekem viszont ismeri a PONTOS jelentését, ő csak akkor szól, ha tényleg kaki van, pisinél nem.

2011. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ilyenkor nyudodtan tedd bilire,persze ne erőltesd,meg ha nagyon fél még a bilitől akkor se!De szerintem ebből lehet hamarosan szobatisztaság lesz!
2011. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!