Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Lassan 4 hónapos...

Mit tegyek? Lassan 4 hónapos a kislányom és kaki problémáink vannak?

Figyelt kérdés

Lányom 10 nap múlva lesz 4 hónapos! 2 hónapos kora óta tápszert eszünk. Ez a 3. féle, amit kipróbáltunk mert nemigen volt széklete! A Milupa Milumil bevált, azóta van széklete minden rendben volt. Majd elkezdtem a dr.nő tanácsára hozzátáplálni szép sorban. 1 hónapja kb. rendszeresen visszajött a tápszert neki így AR-eset írt fel a dr.nő a bukása miatt! Jó sűrű ez a tápszer,de ette ezt is és megszűnt a bukás! Viszont nagyon kemény lett a széklete :((( nagyon -nagyon nyom szegénykém mikor kakil! és jó nagy kemény darabokat! :( próbáltam kamilla teát (de sokat nem ivott mert nem ízlik neki) adok kóstoltatás szintjén még főzeléket is és délelőtt gyümölcsöt kap 2 evés között!


Első baba! mit csinálok rosszul? vagy mit tegyek csináljak hogy ne legyen ilyen kemény a széklete???


másik problémám h 1 hete h ezt a bukás elleni tápszert is evés után kb. 1-2 órára kibukja, de nem mindegyik nap :(


El vagyok keseredve annyira szeretnék jól csinálni mindent!!!


Köszönöm a válaszotokat előre is!


2009. okt. 20. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Es ha a kamilla teaba raksz 1 kis szollo cukrot?Ne sokat csk annyit h edesebb legyen.Talan ugy elfogadja vagy esetleg adj neki szeklet lazito gyumit ilyen pl a barack es az alma.egyebkent pedig ne aggodj naon jo anyuka vagy es naon ugyin megfogod ezt is oldani.Remelem tudtam 1 kicsit segiteni.Sok sikert!Es jo babazast
2009. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ! Gyümölcsöt általában almát és barackot adtam idáig neki. most pár napja adom neki (a változatosság miatt) banánt, ma pedig banán-körtével --->ez utóbbi annyira nem jött be neki de nekem sem :) )

Szőlőcukrot tettem bele de olyan undorító lett (már bocsi) a tea kinézete is, meg nem is itta úgy sem.


azért köszönöm a válaszod!!!

2009. okt. 20. 22:24
 3/7 fotucsok ***** válasza:
Mikor az én kisfiamnak nem volt széklete 3 napig, adtam neki kamillateát, benne kávéskanálnyi cukorral. Mivel a kamilla és a cukor is beindítja a székletet. Meg cukorral meg is isszák, mert édes, mint a tejcsi.
2009. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a banan szeklet fogo tehat egyenlore azt keruld sztem olvass utana itt a neten h melyek azok a gyumik amik szeklet fogok es mik amik lazitok egyebkent ha nagyon nem kakil ajanlom a glicerines kupot az meg inditja neki. egy felet kell neki adni csak nem szabad surun adni nehogy raszokjon.Egyebkent az elso vagyok es sajnalom ha nem tudtam segiteni.Minden esetre sok sikert!
2009. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hippes gyermekteát granulátumos, gyógynövényes. Nekünk rendbehozta a kakiproblémát.
2009. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. űlhet h nem jól tettem fel a kérdésemet. Kislányom kakilni kakil minden nap csak keményet. Kipróbálom azt a teát és cukor helyet a méz nem jobb?

Bár a dr.-nénink nem javasolja egyiket sem

2009. okt. 21. 09:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 6 hónapos, de a problémánk ugyan ez. Én szilvát, barackot adok neki van , hogy ivólé formájában. Bár kicsit felfújja a barack de sokat segít neki. A teára annyit tudok mondani, hogy próbálj meg bele tenni egy kis édes köményt.
2009. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!