Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos a kisfiam és úgy...

1 hónapos a kisfiam és úgy született, hogy a lábán a köröm végre rá van nőve a bőr, teljesen körül veszi a bőr! Leszárad onnan a bőr vagy beavatkozás kell majd? Láttatok már ilyet? Jövőhéten megyek csak orvoshoz!

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem láttam még ilyet, de logikusan belegondolva biztosan áttöri majd a köröm a bőrt, ezáltal a fölösleges részek elhalnak.

Viszont mivel pici még ezért előfordulhat, hogy mivel puha a köröm, befordulhat a húsba. Ezesetben beavatkozást igényel.

2011. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj ettől tartok!Úgy vettem észre mintha száradna a bőr, nem olyan mint amikor megszületett!
2011. febr. 4. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj, ne izgulj! A lányom ugyan ilyen körömmel született, én rögtön mutattam a gyerekorvosnak 3 naposan amikor kijött hozzánk. Azt mondta, ez előfordul, teljesen normális, ne foglalkozzak vele. Így is lett, most 11 hónapos és majdnem normális már a körme, kicsit még homorú. Ami furcsa, hogy most kellett először a körmét vágnom. Eddig vagy nem nőtt a bőr miatt, vagy letöredezett észrevétlenül. Persze a kezén már megszámlálhatatlan alkalommal vágtam.
2011. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugtattál,remélem így lesz nekünk is!:-)
2011. febr. 4. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam 14 hónapos és még mindig így nő neki. Viszont neki legalább 2 hetente vágnom kell különben teljesen benő. Én simán alányúlok és szétválasztom, soha nem vérzett vagy fájt neki.
2011. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!