Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális ha 3 hónapos...

Az normális ha 3 hónapos tápszeres babám széklete zöld és híg? És elég büdi szaga van.

Figyelt kérdés
Naponta egyszer van de nagy adag.
2011. febr. 5. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is ilyen a széklete, és az első kisfiamé is ilyen volt. Sok függ a tápszertől is, de a Milupa Pregomin az ezt okozza. Fiamnál is egy kaki van egy nap, zöld, híg és büdi. A doki néni szerint normális.
2011. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem normális, inkább keresd fel az ügyeletet.

A zöldes színt okozhatja megfázás, lenyeli a nyákot, amit az orrból és a tüdőből ürül.

De a doki sem fogja leszedni a fejed, nem te leszel az első aggódó anyuka, aki kisebb problémával orvoshoz fordul.

Messze van a hétfő, meg fogja érteni.

2011. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok: OK, először tisztázzuk: 3 hónapja ilyen, mióta tápszert kap, azóta, vagy most(anában) kezdődött?
2011. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már 1 hónapos kora óta tápszeres, azóta ilyen. Eleinte néha volt kicsit sárgás, de azóta zöld. Én azt hittem, hogy tápis babáknál ez normális, de most elkezdtem kicsit aggódni, hogy mégsem.
2011. febr. 5. 10:50
 5/7 Jázmin anyucija ***** válasza:
Négy naposan volt ilyen a kisfiamnak, akkor azt mondta a védőnő azért, mert nem eszik annyiszor ahányszor kellene. Fiacskám nagyon sokat aludt, nem kelt fel három óránként, így a napi 6 étkezés nem volt meg. Azóta betartjuk, 6-7 alkalommal eszik, és szép sárga, narancssárga a széklete, amilyennek lennie kell, napi egyszer. És ő is tápszeres.
2011. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tápszer fajtától függ, hogy milyen színű a széklete. Amennyiben nem nyákos, nem fáj a hasa, és amióta tápszert eszik ilyen, nem kell megijedni. Az első fiamnál nagyon megijedtem, és rohantam az orvoshoz, aki megnézte a széklet PH értékét is. Semmi gond nem volt vele. A tápszer okozta ezt a színt. A BEBA-tól például sárga volt a széklet. A Milupa Milumil HA1-től inkább zöldes, de sárga beütéssel. A Milupa Pregomintól pedig kifejezetten zöld színe van.
2011. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Orchidea001 ***** válasza:
Nekem 1 hónapig volt anyatejes addig sárga azóta tápszer és zöld, néha sárga beutessel!! Semmi baj én is megijedtem a doki Neni és a Vedono is mondta . A tapszertol.. Mar 3,5 hónapos a babám.szépen fejlődik minden ok !!
2011. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!