Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az influenza leggyorsabb...

Mi az influenza leggyorsabb és leghatásosabb kezelése? Homeopátiával?

Figyelt kérdés

A pici fiam, miatt kérdezem!

Mert hála istennek nem volt beteg csak ha elkapnánk!!

5 és fél hósak vagyunk!!

Előre is köszönöm


2009. febr. 9. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megelőzésként szedhetitek az oscillococcinum-ot pár golyót egy pici vízben feloldva. Kb. egy ampullát egyen meg egy hét alatt. Ha elkapnátok az influenzát akkor inkább a dokihoz menjetek, de az oscillococcinumot továbbra is szedhetitek. Lehet kapni a gyógyszertárban egy könyvet (pár száz ft): homeopátia a gyermekkorban. Nagyon jó!
2009. febr. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Most múlt el a betegségem. Nem igazi, 40 fokos lázzal járó influenza volt, de a náthánál mégis jóval keményebb volt. A kisfiam pedig el sem kapta, pedig végig mellette "tüsszögtem szét" a bacikat. Hogy mi volt a titka? Ahogy tudtam, éjjel-nappal nagyon gyakran szoptattam. Tényleg fantasztikus, már második alkalommal jártunk így, hogy én nagyon lebetegedtem, de őt a szoptatás teljesen megóvta!

Ezen kívül én - a szoptatás miatt - csak kamillateát (1 liter/nap), mézet és 1000 mg C vitamint szedtem naponta.

Remélem benneteket elkerül a baci/vírus!

2009. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm hát én is naon remélem hogy elkerül!!

De eddig még minden oké!!

Igen könyvet vettem most rendeltem meg a Homeopátia és a gyerek könyvet!!

De a dokinő azt mondta hogy negyed tartályt oldjak fel egy kis vízben és ugy itassam meg vele!!

De egyszerre itattam meg!!

Az nem baj?

Mert ezt nem leeht tartogatni!

2009. febr. 9. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!